Павучки з сосисок і спагетті або смачні осьминожки - цікавий сніданок для дітей чи страва на Хеллоуін

Павучки з сосисок і спагетті або смачні осьминіжки – цікавий сніданок для дітей чи страва на Хеллоуін

Щоб приготувати страви для дітей частіш за все використовують добірні інгредієнти. Адже, по-перше, потрібно поліпшити травлення, а по-друге, подбати про здоров’я дитини в цілому. Проте існують цікаві діточі страви, які можуть прикрасити стіл, покращити настрій і “розбудити” дитячий апетит. Сьогодні це смачні осьминіжки чи то павучки з сосисок і спагетті. Запропонований рецепт – спагеті зварені у сосисці – має покрокові фото, що дозволяють візуально правильно приготувати тандем спагетті із сосискою для дітей.  Діти обов’язково оцінять таке особливе оформлення страви, а не просто звичайним способом зварені продукти.

Смачні осьминожки з сосисок і спагетті

Необхідний склад продуктів:

для основної страви:

  • спагеті;
  • невеличкі сосиски;
  • сіль;

для оформлення страви:

  • кетчуп;
  • сметана;
  • овочі, які любить дитина.

Як приготувати павучків з сосисок і спагетті

У магазинах асортимент дитячих сосисок великий. Для цієї страви необхідно придбати невеличкі сосиски пальчикового розміру. У випадку, коли такі маленькі не знайшли, можна звичайні довгі розрізати на 2 чи 3 частини. Сардельки для такої страви не підійдуть, оскільки спагеті, що мають пройти всередині сардельки, не завжди встигають проваритися. Сосиски, що обернені в їстівну оболонку, теж не підійдуть, бо вже через 3 хвилини після кип’ятіння вони можуть тріснути. Спагетті рекомендується обирати тих сортів, що швидко варяться.

Отже, довгі спагеті потрібно переламати навпіл. За довжиною вони мають бути не довші за 15 см. Кожну сосиску доведеться проштрикнути сирими макаронинами, сформувавши так звані лапки.

Смачні осьминожки з сосисок і спагетті

Воду, що закипіла, легенько солимо і акуратно опускаємо сосиски, проткнуті 6-8 спагеті. Час варіння – приблизно 7 хвилин.

Смачні осьминожки з сосисок і спагетті

Делікатно виймаємо зварених павучків з води й розкладаємо на тарілочках. Оформити можна очками та ротиком, використавши для цього сметану. Лапки для краси трошки змащуємо кетчупом.

Смачні осьминожки з сосисок і спагетті

Фото прекрасно демонструє, які гарні вийшли сосиски зі спагетинами-ніжками всередині.

Смачні осьминожки з сосисок і спагетті

Щоб створити основу-павутину, можна окремо відварити декілька довгих макаронин. З охолоджених варених спагеті викласти павутинку на поверхні тарілки.

Смачні осьминожки з сосисок і спагетті

На павутину кладемо сосиски зі спагеті-лапками, прикрашаючи страву улюбленими овочами дитини. Смачна та весела страва готова, саме час запрошувати до столу дитину.

Смачні осьминожки з сосисок і спагетті

Обов’язково такі павучки-осьминіжки дітям сподобаються, вони їх схоплять до рук, адже вигляд у цієї страви доволі кумедний. Тільки не треба бути суворою мамою і примушувати дитину їсти цю страву за допомогою виделки. Правила так хочеться відкинути, коли маєш відразу чотири задоволення: смачно, незвично, цікаво та весело. Зауважу, що стіл в переддень Хеллоуїна якраз те, що треба, аби на ньому з’явилися ось такі “страшні” істотки, які можна сміливо з’їсти із величезним задоволенням.

Відео-рецепти – осьминіжки та павучки з сосисок і спагеті

Веселий сніданок для дітей – смачні восьмініжки. І хоча автор відео рекомендує використовувати макарони твердих сортів, я наполягаю, що саме для цієї страви потрібно обирати саме тонкі спагеті, що варяться швидко. В цьому випадку вам вдасться уникнути такої халепи, як тверді, не проварені макарони всередині сосиски.

А це варант страви – спагетти с сардельками.

Автор цього відео дає корисні поради як уникнути можливості не доварених макарон в середині сосисок.

А останній відео-рецепт стане у нагоді тим, хто не може позбавитись страху, що їх спагеті, з будь-якої причини все ж не проваряться, але хочуть приготувати цікаві страви для своїх дітей. Отже, хочете павуків – розріжте сосиски з двох боків не доходячи до середини, якщо хочете зробити осьмініжків, то розрізайте сосиску тільки з одного кінця приблизно на 3/4 довжини. Секрет смачної страви простий – макарони та своїх “монстрів” відварюйте окремо. 🙂