Гарні листівки з Водохрещем з привітаннями українською мовою

Вітальні листівки на Водохреща 2021, картинки на Хрещення Господнє та Богоявлення українською мовою

Гарні вітальні листівки на Водохреща українською мовою зібрані на цій сторінці. День Хрещення Господнього християни відзначають 19 січня. Це свято в народі зветься по різному Водо́хрещі та Водо́хрища, Водо́хрище та Водохре́стя, Водосвя́ття та Водохреще, Богоявлення, а ще Єрдань, Йордан та навіть Ордань. Воно відкриває ще один період зимових свят. Це, так звані, великі дванадесяті свята, які тривають до 27 січня. Напередодні 19 січня святкується водохресний Святвечір або Навечір’я Богоявлення. Знову всі збираються за пісним столом. Готується, так звана, Голодна кутя.

Наші красиві листівки з Водохрещем дають можливість привітати у цей вечір всіх тих, хто на йорданські свята перебуває від вас на відстані. Виберіть із збірки ті що вам до душі та надішліть на телефон, вайбер чи то ватсап, або покладіть у соцмережах як статус, або як привітання на сторінці друга. Скачати та завантажити на свій пристрій вподобаний варант можно швидко та безкоштовно.

Вітальні листівки з Водохрещем – коротке привітання

Гарні картинки-поздоровлення, короткі вірші українською мовою зібрані тут.

Картинки-привітання на Водохреща

Тут дивіться красиві та оригінальні відкритки з святом Водохрещення без текста.

Анімаційні листівки з Водохрещем

Ці сучасні мерехтливі картинки та анімаційні відкритки (гіфки, dif-ки) стануть вам у нагоді. Там де поєднуються анімація та гарні зображення виходять гарні поздоровлення.

Відео-листівки та музичне-привітання на Водохреща

Гарне вітання під українські йорданські пісні.

Сподіваємось, що наша галерея, що містить вітальні картинки-привітання українською мовою стала вам у нагоді. А відібрані листівки на Водохреща та Богоявлення, гарні вітальні картинки на Хрещення Господнє принесли приємність вашим адресатам.

Безкоштовні поздоровлення знайдете за посиланням:

Привітання на Водохреща 2019 на українській мові – вітальні картинки, смс-ки, вірші-віншування, поздоровлення у прозі та відео-вітання на Йордан та Богоявлення