Пісна кавова глазур для торта, рулету та інших десертів

Пісна кавова глазур для торта, рулету та інших десертів

Для тих господинь, яким подобається домашня солодка випічка (тістечка, торти, рулети), я хочу рекомендувати простий рецепт кавової глазурі на воді. Цей спосіб оформлення випічки виручає мене, коли під рукою мінімум інгредієнтів або в сім’ї тримають піст. Зазначу, що ця пісна кавова глазур для торта та інших десертів – це ще й основа, що дає можливість приготувати смачний та дуже ароматний ніжний крем.

Хочете дізнатися як приготувати глазур з кави на воді та кавовий крем – читайте мій детальний рецепт з покроково зробленими фото.

Ось такі продукти потрібні для приготування кавової глазурі:

Кавова глазур для торта і рулету

  • кава розчинна – 1 ч. ложка;
  • окріп – 3 ст. ложки;
  • цукровий пісок – 4 столові ложки;
  • масло вершкове – 70 гр.

Як зробити пісну глазур для торта з кави розчинної

Для приготування я використовую звичайну швидко розчинну каву, яка є в наявності на момент реалізації рецепта. Так, ще знадобиться не емальована каструлька. Отже, засипаю в каструльку всю порцію цукрового піску.

Кавова глазур для торта і рулету

Кава засипаю в чашку, заливаю окропом та перемішую. Густу каву переливаю до цукру.

Кавова глазур для торта і рулету

Каструльку ставлю на вогонь. Доводжу кавовий вміст до кипіння, при цьому, перемішую інгредієнти. На малому вогні кип’ячу 3-5 хвилин.

Кавова глазур для торта і рулету

Отриману кавову глазур охолоджую. Під час охолодження її слід перемішати 2-3 рази. Ось, в принципі, і все. Можна далі використовувати цю кавову глазур на воді за своїм прямим призначенням – оформлення десертів. Як я вже казала, це гарний варіант для оформлення пісної випічки. Але, при бажанні, можна додати в холодну вже глазур з кави розм’якшене вершкове масло і ще разок добре перемішати.

Кавова глазур для торта і рулету

При такому варіанті приготування виходить ніжний крем, яким можна змастити, наприклад, бісквітний рулет або коржі торта. Так на фото видно, що масляний кавовий крем я використала як начинку для рулету, а кавову глазур без масла – для його декору.

Кавова глазур для торта і рулету

Завершуючи, хочу зазначити, що запропонована сьогодні пісна кавова глазур приваблює мене не тільки мінімальним набором продуктів, але і простотою приготування. Спечіть пісний шоколадний бісквіт і будете мати шикарний пісний десерт.