Як варити яйця в круту - як відварити яйця правильно

Як варити яйця на круто – як відварити яйця з твердим жовтком правильно

Здавалося б, така проста процедура як – зварити яйця. А від того як, правильно чи ні, вони будуть зварені, залежить якими вийдуть наші салати або закуски на святковий стіл. Як варити яйця в круту, скільки відварювати яйця щоб знати точно, що вони вийдуть тверді а не рідкі чи “в мішечок”? Для досвідчених господинь це не питання, а ось початківцям на кухні, щоб не наламати дров, краще спочатку вивчити “теорію”. Саме для тих, хто тільки знайомиться з азами кулінарії опишемо детально як правильно зварити яйця круто, щоб вони вийшли не рідкі та смачні.

Якщо ви хочете зварити яйця в круту, то перш ніж поставити їх варитися, якщо вони зберігаються в холоді, рекомендовано занести їх в кухню на 30-40 хвилин. Коли яйця кімнатної температури, то більша ймовірність, що їх шкаралупа не лопне при нагріванні і білок не витече у воду.

kak-pravilno-svarit-jajco-vkrutuju3

І так, складаємо яйця в каструлю потрібного розміру, заливаємо холодною водою, кладемо столову ложку солі і ставимо на середній вогонь. Коли вода закипить – зменшуємо силу вогню і засікаємо час.

kak-pravilno-svarit-jajco-vkrutuju2

Досвідчені господині знають, щоб добитися того, аби варені яйця були з твердими жовтком та підходили для приготування смачних салатів і закусок – вони повинні варитися не менше 5, але і не більше 10 хвилин.

Після закінчення вказаного часу, знімаємо каструлю з вогню, акуратно зливаємо воду і наповнюємо каструлю з яйцями максимально холодною водою. Коли вода стане тепленькою, то її треба знову замінити на холодну. Ця процедура потрібна для того, щоб при чищенні яєць шкаралупа легко відставала від білка. Чистити відварені яйця потрібно тоді, коли вони повністю охолонуть.

kak-pravilno-svarit-jajco-vkrutuju1

Відео-рецепти, поради та лайфхаки

Побачити різницю між тим як варити яйця в круту (круто), всмятку (рідкі чи то з мяким жовтком) або в мішечок можете в відео від Allrecipes.ru.

Наступне відео навчить вас як зварити круті яйця з яскравим жовтком. Як виявляється, все геніальне дуже просте, головне знати!

Останнє відео містить мега багато цікавих порад та дивовижно простих лайфхаків, що точно знадобляться під час приготування салатів, закусок та інших смачних страв з яєць в домашніх умовах. Просто дивіться та дивуйте за столом рідних та гостей. 🙂

Точно знаючи як варити яйця з твердим жовтком правильно, ви завжди легко і просто зможете відварити смачну основу для домашніх салатів та багатьох інших страв.