Сосиски в тісті Мумії - страшна випічка на Хелловін сосиски Мумії

Сосиски в тісті Мумії – страшна закуска на Хелловін

Випічка, яку сьогодні презентую, це ситні, смачні, цікаві та веселі сосиски в тісті. Їх можна приготувати як на кожен день, так і на пікнік або на святковий стіл. Якщо проявити фантазію, то звичайний пиріжок з сосискою перетвориться на страшну мумію. Сосиски в тісті Мумії – саме та закуска, яку просто необхідно включати в меню на Хелловін. Ця страшно оригінально оформлена випічка буде доречна саме на це свято. Сам рецепт в святковому меню на  Хеллоуін має, зазвичай, страшно жахливу назву “Мумія повертається”.

Отже, давайте разом розглянемо різні рецепти приготування цікавої, смачної та оригінальної випічки.

Як приготувати сосиски в тісті Мумії на Хелловін

Складові:

  • листкове тісто, дріжджове чи будь-яке інше готове тісто;
  • тонкі сосиски;
  • дрібний чорний перець чи гвоздички.
  1. Те готове тісто, що ви для себе обрали розкачуємо до ширини 0,5 см і нарізаємо на смужки шириною до 1 см.

2. Звільнені від верхньої шкурки сосиски огортаємо смужкою тіста. При цьому, залишаємо з одного боку сосиски трішки вільного місця. Це будуть ніби прорізи для очей. Як це виглядає – дивіться на фото.

recept-na-hjellouin - sosiski-v-teste1

recept-na-hjellouin-sosiski-v-teste2

3. Складаємо загорнуті сосиски в тісті на деко зберігаючи між ними таку відстань, щоб вони не торкнулись один до одного при випіканні.

4. В місця залишені для очей кладемо невеличкі цяточки з гірчиці чи то акуратно встромляє в сосиску гвоздички, чорний перець або насіння чорного кунжуту. Оберіть самі який варіант декору вам до смаку.

5. Деко, наповнений сосисками в тісті, ставимо в нагріту заздалегідь до 180-200 градусів духовку.

6. Випікаємо сосиски Мумії поки тісто не підрум’яниться.

Сосиски в тісті можуть бути подані на стіл як горячими, так і холодними.

recept-na-hjellouin-sosiski-v-teste4

А ще з сосисок і тіста можна зробити випічку у вигляді “Царства змій” або “Нашестя равликів”. Теж виде цікаво, оригінально і страшно смачно та красиво.

recept-na-hjellouin-sosiski-v-teste5recept-na-hjellouin-sosiski-v-teste6

Сосиски Мумії на Хелловін – відео-рецепти

На завершення цієї теми пропонуємо переглянути ще і декілька відео. З них дізнаєтесь не тільки про тонкощі приготування цієї страви від авторів каналів, але і про можливі цікаві варіанти декору. Як відомо, у кожної господині завжди є щось своє – оригінальне та цікаве.

Готуйте, фантазуйте, насолоджуйтесь процесом! І ваш святковий стіл на Хеллоуїн буде найоригінальніший, самий красивий і жахливо страшний !!!

🙂

При підготовці до свята не пропустіть: