Рецепти на Хелловін 2019 - що приготувати на Хеллоуїн своїми руками швидко та смачно

Рецепти на Хелловін 2020 – що приготувати на Хеллоуїн своїми руками швидко та смачно

Хеллоуїн (англ. Halloween чи AllHallows’Eve, а укр. ще й Хелловін, Хелоуїн, Хеловін, Гелловін, Геловін та Відьомська ніч) – так називають ніч напередодні дня Всіх Святих. “А якого числа відзначають Хеллоуїн?” – задаєтеся питанням ви. І що то взагалі за свято таке чудернацьке, а головне, які готувати страви та обирати рецепти на Хелловін? Отже, давайте говорити про все це, але за шором.

Про свято Хеллоуїн

У стародавніх кельтів було прийнято вважати, що ніч з 31 жовтня на 1 листопада – це та мить, коли грань між світом живих і світом мертвих стає настільки тонкою, що духи померлих мають можливість вернутись на Землю. Саме як ритуали для заспокоєння духів померлих предків в ніч на halloween стародавніми кельтами і стали проводитись багатолюдні святкування, що супроводжувались костюмованими парадами, іграми, феєрверками та гучними застіллями. Саме цієї ночі старші кельти переповідали своїм дітям легенди та правдиві історії про предків, що вже полишили Землю.  Більш детально давня історія свята Хелловін висвітлена у відео.

Один з головних символів Хелловіна це, так званий, Світильник Джека (Jack-o’-lantern). Його обов’язково робили на свято в давнину. Робиться він просто: з гарбуза виймається середина, вирізаються прорізи очей і рота, у звільнену середину кладуть запалену свічку. Кельти вважали, що саме цей Джек-ліхтар допоможе душам предків швидко пройти через чистилище та знайти шлях до них.

Світильник Джека

В наш час такий ліхтар роблять з круглих красенів гарбузів, а раніше для цього використовували ріпу та брукву. А це робило Світильник Джека ще більш жахливим та страхітливим. Подібність до черепа мерця була дуже сильною.

Jack-o-lantern

Але це історія, а сайт наш, як не крути – про їжу. Отже, повернемося до розмови про те, які ж підібрати «страшні» та прості рецепти і як правильно скласти бюджетне меню на Хеллоуїн. Поговоримо про те, як приготувати «страшні», але прості страви та оформити їх в стилі свята своїми руками.

Що готують на Хеллоуїн

Святкове меню на будь-яке свято складають у відповідності до тих традицій, які з плином часу склалися в тій чи іншій місцині. Кожний знає, що свято Миколая у нас не можливо уявити без традиційних цукерок і солодкого сухого печива, Новий Рік – без салатів Олів’є та Шуба, Різдво – без запеченого гусака, свинячої рульки або качки з яблуками, день Святого Валентина – без десертів у вигляді апетитних сердечок, а Великдень – без фарбованих яєць, пасок або паски … А яка ж традиційна їжа на Хеллоуїн?

Спочатку на це свято, так як воно співпало з часом збору врожаю, готували ласощі та солодощі з сезонних продуктів – гарбуза, яблук, груш – і, вже ближче до нашого часу, для вечірки на Хелловін почали готувати різні «страшні» та тематично оформлені закуски, десерти та напої.

Відео-рецепти на Хелловін

13 (а це саме ТЕ число для прийдешнього свята ?) страшні, але прості та смачні страви ви зможете зробити своїми руками швидко, якщо скористаєтеся порадами автора цього відео.

Свої оригінальні ідеї, як оформити вечірку, і прості у втіленні ідеї страв на Хеллоуїн демонструє автор наступного відео.

А з цього відео-рецепту ви дізнаєтеся як в домашніх умовах легко і просто можна приготувати не тільки такі оригінальні закуски як котлетки-мумії і тиквочки з лаваша, але і огидний десерт у вигляді справжніх черв’яків, що копошаться у землі. Всі запропоновані у відео страви дуже прості в приготуванні, а отже, сама молода та недосвідчена господиня впорається з ними швидко, безпосередньо перед самою вечіркою.

Відьмині пальчики, могилки, черв’яки, монстрики, закривавлені щелепи – це ті рецепти, про приготування яких ви дізнаєтесь продивившись це відео.

Наступні два відео скоріше не не рецепти, а ідеї для натхнення, хоча, автори відео і демонструють процес втілення своїх ідей у страви.

Закінчились підібрані нами страшні відео-рецепти, але цікаві, оригінальні та прості покрокові рецепти на Хелловін (текст з фото) ви знайдете у нас на сайті. Переходьте за посиланнями, дивіться, обирайте ті рецепти та ідеї оформлення, що підійдуть саме для вашої вечірки та гостей, що прийдуть на ваше свято. Складіть своє унікальне, просте, смачне і страшне меню на Хеллоуїн, щоб швидко приготувати всі страви своїми руками.

Отже, приступаааємооооо …

strashnye-recepty-na-hjellouin2

СТРАШНІ …

гарячі і холодні закуски;

солодощі, десерти та випічка на Хеллоуїн;

моторошні напої на ХЕЛЛОУЇН … ..

Перейдіть за посилання далі по тексту і ви потрапите на сторінку, де на вас очікують моторошні і прикольні, страшні і милі (те ще поєднання!?) кращі сучасні електронні листівки на Хеллоуїн. Впевнені, що ви згадали про друзів, яких ви ще не встигли привітати з цим страшним святом.