Напої на Хелловін 2019: прості рецепти - цікаві та легкі страшні напої для вечірки

Напої на Хелловін 2020: прості рецепти – цікаві та легкі страшні напої для вечірки

Організатори вечірки на Хеллоуін мають пам’ятати, що в цей вечір жахливими та мерзотними мають бути не тільки страви, але і коктейлі та інші напої. Це правило стосується як вечірки для дітей, так і для дорослих. Як ми вже писали у наших постах на цю тему, напої на Хелловін бридкі та страшні стають не за рахунок складу, а за рахунок оформлення. Отже, нам потрібно заздалегідь придбати не тільки складові коктейлів, але і антураж та елементи декори майбутніх страшних напоїв.

Оформлення напоїв

Перш ніж перейти до конкретних рецептів, хочеться поговорити про традиційні прикраси коктейлів та напоїв на Хелоуін.

Любий напій (алкогольний чи то безалкгольний) може прикрасити зроблене своїми руками криваве око. Зробити такий їстівний декор можна з редиски (зняти червону шкірку, залишивши  тонкі червоні прожилки та помістивши в спеціально зроблений отвір шматочок оливи з червоним перцем чи смородиною). Таке штучне страшне око підійде для не солодких коктейлів. Для солодких же напоїв варто зробити у круглих формах льодяне око з будь-якою не дуже великою круглою ягідкою.

Напої на Хелловін 2019: прості рецепти - цікаві та легкі страшні напої для вечірки

Обравши такий варіант саморобного декору з льоду, ви можете заморозити в середині будь що: маленькі штучні черепки, павуків, желатинових черв’яків тощо.  Важливо попередити своїх гостей про те, що у бокалі на них чекає не їстівний сюрприз. Адже нам не треба, аби вечірка на Гелловін закінчилась трагедією.

Ще одна цікава та страшна прикраса напоїв на Хелоуїн – крижана рука. Щоб зробити її, просто наповнюємо водою гумову рукавичку та заморожуємо. Перш ніж вилучити льодяну руку, помістіть її під гарячу воду на пару секунд та зріжте гуму.

Не варто забувати і про святкове та моторошне оформлення келихів. Так, набравши до шприца розтопленого шоколаду можете зробити на стінках страшний малюнок, наприклад, павутину. Червона облямівку на келихах може бути зроблена шляхом почергового занурення у сироп Гренадін та цукор або просто у червоне желе.

Напої на Хелловін 2019: прості рецепти - цікаві та легкі страшні напої для вечірки

Обираючи напої на коктейлі на Хеллоуїн (ми зараз говоримо про алкогольні напої) слід пам’ятати про деякі хитрощі. Слід знати яким напоям треба надати перевагу. Адже на даному святі важливим є не смак, а колір. Тому, слід обирати зелений абсент, лікери різних, бажано, неприродних кольорів, Блю Кюрасао та Гренадін – обов’язкові. Чорна горілка Blavod (від Black Vodka) – дуже бажана на цьому святі, але вона не дешева. Бейліс – допоможе вам створити в келихах ефект мізків, як на фото вище. Якщо ви знайдете сухий лід, то зможете створити ефект димлячого напою. Такі напої гості запам’ятають надовго.

Напої на Хелловін 2019: прості рецепти - цікаві та легкі страшні напої для вечірки

Ще слід зауважити, що співвідношення складових можете сміло змінювати за своїм розсудом. Головне – специфічний традиційний страшний декор. А отже, ще раз наголошуємо, що любий напій (безалкогольний чи алкогольний, для дітей чи то для дорослих) легко та просто можно зробити страшним. А отже, асортимент напоїв на Хеллоуїн обмежує тільки ваша фантазія.

Що ж, прийшов час переходити до рецептів і готувати коктейлі на Хелловін. А почнемо ми з важкої артилерії!

Напої та коктейлі на Хелловін безалкогольні

Перший відео-рецепт пропонує вам приготувати два страшні коктейлі під жуткими назвами: Кровавий мілкшейк та Червивий Джо.

Алкогольні коктейлі на Хелловін

В цьому відео на вас чекає чотири рецепти з алкоголем і п’ятий бонусний – для дітей. З чорною водкою – Вариво відьми, Чорний кіт та Чорна магія, Тарган – з абсентом та кавовим ликером, Холодний поцілунок – ром, ликер, мартіні та безалкогольний коктейль Маленька чаклунка. Подробиці приготування в відео.

З цього відео дізнаєтесь як готувати цілі три коктейлі. Це напої під назвами Мізки зомбі, Порив крові та Токсичне око.

Тут вас чекають відео-рецепти під назвами Атака акули, Зміїний отрута, Укус Дракули.

Відео рецепт напоя під назвою Пунш всіх Святих.

І на завершення, ще три ідеї та три страшні алкогольні коктейлі на на Хелловін

Що ж, сподіваємось, що зібрані тут матеріали стали основою для вашого натхнення і організована вами моторошна та страшна вечірка на Хеловін вдалась на славу.

Happy Halloween!

Дивіться також: