Солодощі на Хелловін - швидкі жахливі десерти без випічки та страшна випічка на Хеллоуїн

Солодощі на Хелловін 2020 – швидкі жахливі десерти без випічки та страшна випічка на Хеллоуїн

Навряд чи вийде вечірка на Хеллоуїн повноцінною, коли на столі не буде солодощів. Жоден святковий стіл не обходиться без випічки або десертів. Солодку випічку та інші десерти можна порівняти з фейерверком у фіналі свята. Враховуючи те, що маємо справу не з простою вечіркою, а з розвагами на halloween, то й солодощі на Хелловін мають бути особливими – жахливими та страшними. Адже не можна випадати із загального тренду, в якому оформлюються усі страви для цього світа?

Жахливі солодощі на Хелловін – відео-рецепти десертів та випічки

Спочатку пропонуємо переглянути цей невеличкий відеоролик. Свої незвично оформлені вдалі рецепти десертів та випічки на Хеллоуїн пропонує до свята автор, що має доволі моторошний вигляд. Ознайомившись із матеріалами відео, ви впевнитеся, наскільки всі солодощі прості і доступні у приготуванні. Вам, певно, захочеться зробити такі самісінькі страшні ласощі для своїх гостей.

Цей відео-рецепт допоможе вам спекти дуже смачне печиво, що має вигляд гарбуза із кажаном. Автор своїми діями переконує, що страва готується швидко та просто.

Якщо дотримуватись способу приготування, що пропонується у цьому рецепті, можна здивувати гостей солодкими кістками, виготовленими з безе.

Ще потрібні рецепти страшних десертів? Тоді вам стане в нагоді цей відео-ролик. Приготуємо прості могилки із шоколаду.

Солодку випічку, яку ще хочу запропонувати на halloween – зробіть своїм гостям жахливого привида у вигляді десерту Кейк Попс.

Користуючись цим відео-рецептом, можна достатньо швидко спекти страшного пирога, що має вигляд павука. Адже випічка на Хеллоуїн не обов’язково має бути солодкою.

При наявності часу та бажання щось робити на кухні, можна використати запропонований нижче відео-рецепт та спекти тематичний тортик під страшною назвою Мізки – моторошний та огидний десерт.

Це самий жахливий десерт – желейні черв’яки на їстівній землі – готується дуже легко та просто. Але відкрию секрет, що якщо використати готове, куплене в магазині шоколадной печиво, то буже ще швидше і вам вдасться зробити огидні солодощі без випічки.

Невеличкі шашлики з винограду нанизаного на шпажку – і зелені та чорні гусениці заполонять ваш стіл.

Жахливі самотні очі та страшні гарбузи, привиди з безе – саме такі солодощі і потрібні для святкового столу. Як їх зробити своїми руками розкаже автор відео.

А такий десерт з привидами з безе, точно припаде до смаку поціновувачам як шоколаду, так і повітряних безешок.

Всі відомо, що головний інгредієнт Гелловіну завжди був, є та буде гарбуз. Цей яскравий продукт можна вживати як запеченим, так і у сирому чи у відвареному вигляді. З нього можна зробити десятки смачних страв, що гідно прикрасять застілля «привидів». Гарбузові солодощі жахливі на вигляд і відмінні на смак, точно зроблять справжній фурор на веселій та жахливій дружній вечірці на Геловін. Автор пропонує використати її відео-рецепт та спекти гарбузики-булочки з гарбуза. Цікаво? Тоді, переходьте до перегляду відео.

Мабуть на цьому і завершуємо наш пост про найбільш вдалі та прості ідеї та рецепти десертів, випічки та інші домашні солодощі на Хелловін. Сподіваюся, що приготовлені своїми руками в домашніх умовах відьмині пальці, павуки, павутинки, привиди та інші моторошні ласощі швидко доповнять ваш святковий стіл та вдало впишуться у ваше меню на Хеллоуїн. Пробуйте самі та пригощайте гостей.

Готуючись до свята, варто використати зібрані на даній сторінці сайту цікаві рецепти до Хеллоуїна. Привітати всіх, хто не зміг розділити з вами свято, можна за допомогою вітальних листівок з жахливим персонажами.

Дивіться також: