Коли Хелловін в 2020 році: актуальна інформація про свято

Коли Хелловін у 2020 році: актуальна інформація про свято

Ви ще не знаєте коли відзначають Хеллоуїн в Америці, Англії … та тепер уже і по всьому світі? Звичайно ж восени. Осінь – це багато жовтого листя, довгі прогулянки по парках, глінтвейн і, звичайно ж, жовті гарбузи зі страшними пиками. Саме в цей час відзначається самий зловісне і неспокійне свято – Хелловін або Геловін, українською зустрічається і Хеллоуїн чи то Відьомська ніч (англ. Halloween, Hallowe’en).

Коли Хелловін в 2020 році: актуальна інформація про свято

Оскільки свято прийшов до нас зовсім недавно, не всі читачі знають його головний сенс і дату, коли воно відзначається. Тому, ми підготували коротко найактуальнішу інформацію про це жахливо неспокійне і страшно веселе свято.

Коли Хелловін у 2020 році

Повідомляємо, що святкують Хеллоуін щорічно в ніч з 31 жовтня на 1 листопада – в ніч, напередодні Дня всіх святих. Це свято має кельтське походження і з’явилось ще в дохристиянські часи. Племена кельтів проживали на території сучасної Великобританії і мали власне літочислення, розділяючи рік на зиму і літо. Згідно з їх календарем літо закінчувалося 31 жовтня. І за старими повір’ями, саме в ніч з 31 жовтня на 1 листопада зло оживало. Щоб не накликати на себе біду і відігнати зло, люди і вбиралися в страшні костюми.

Сьогодні, день, коли відзначають Геловін, викликає хвилювання і, навіть, ажіотаж серед людей, адже потрібно все встигнути. І хоча Хелоуін чужий нашій культурі, ми із задоволенням веселимося в цій день. Вітрини магазинів прикрашають страшні костюми, гарбузи та інша жахлива атрибутика свята. З цієї нагоди влаштовуються тематичні вечірки і заходи. Люди купують або самостійно роблять собі костюми і макіяж, складають відповідне для своїх гостей меню на Хелловін.

Про те як святкують та відзначають Хелловін не тільки в Америці, але і у країнах світу дізнаєтесь з цих відео.

Відео – Геловін в Європі та Америці.

Ну що ж, тепер, коли вже знаєте коли Хелловін 2019, ми пропонуємо вам теж взяти участь в святкуванні і вибрати прості і смачні, але красиво і тематично оформлені страшні рецепти страв, які можна включити в меню на Хеллоуїн. Приготувати смачні і страшні страви на вечірку в цей день дуже важливо.

А ось і відео-ідеї з ютуба – прості ідеї моторошно страшного оформлення страв на Хеллоуїн. Цілих двенааадцааать !!!

Дивіться також: