Компот з сухофруктів і заморожених ягід в мультиварці

Гадаю, у більшості з нас компот із сухофруктів асоціюється з дитинством.  Особливо, зі школою чи дитячим садочком.  Цей напій до смаку не тільки дітлахам, а й дорослим. Як ви вже, певно, зрозуміли, сьогодні ми готуємо компот. А допомагатиме нам з цим не лише мій рецепт з ілюстраціями, а й мультиварка. Також я пропоную трохи відступити від класичного рецепта й додати до компоту заморожені ягоди.

Як зварити компот з сухофруктів в мультиварці

Я не буду зупинятися на технічних характеристиках та моделях мультиварок, тому що переконана, що у всіх сучасних мультиварках є потрібний нам режим приготування.

Компот із сухофруктів в мультиварці,

Для приготування компоту нам знадобиться 100 г суміші сухофруктів.  Якщо у вас є домашні заготовки – чудово. Ні – такі суміші без проблем можна знайти в магазині.

Окрім сухофруктів, беремо заморожені ягоди на ваш смак. Особисто я брала 160 г червоного аґрусу й 120 г брусниці.  Знову ж таки, ягоди можуть бути тими, яких ваша душа забажає.  Пам’ятайте, що в загальному у вас має бути десь 300-400 г сухих та заморожених ягід.  Якщо ж для приготування компоту ви вирішили використати тільки сухофрукти, то 250 г буде цілком достатньо.

Цукор додається за смаком відповідно до кислоти ягід.  У моєму варіанті й аґрус, й брусниця є досить кислими, тож я брала 200 г цукру.

Зі складовими ми визначилися.  Тепер нам потрібно ретельно промити сухофрукти, злити зайву рідину й покласти їх до чаші мультиварки.  Заморожені ягоди додаткової обробки не вимагають, тому їх можна додавати такими як вони є.  Засипаємо ягоди та сухофрукти цукром.

Компот із сухофруктів в мультиварці

Наливаємо воду до максимальної помітки у чаші мультиварки.

Компот із сухофруктів в мультиварці

Зачиняємо кришку, обираємо режим “Суп” і варимо протягом години.  Кришку у процесі приготування відчиняти не потрібно.

Коли час приготування мине, відключіть мультиварку й потримайте компот із закритою кришкою хоча б три години, щоб він як слід настоявся. Чим довше ви витримаєте компот, тим насиченішим буде його смак і аромат.

Компот із сухофруктів в мультиварці

Готовий компот перед подачею слід процідити.

Ось так швидко та без особливих зусиль ми приготували смачний компот у мультиварці.  Сподіваюся, мій рецепт надихнув вас на те, щоб заморозити якомога більше ягід на зиму й часто готувати цей вітамінний напій.