Як швидко засолити сало – швидке засолювання сала в домашніх умовах.

Коли сильно захочеться посмакувати  приготовленим вдома солоним салом, то цей рецепт швидкого засолювання сала стане вам в нагоді За цим рецептом засолювання, сало виходить дуже м’яке та апетитне. За смаком можна додавати безліч духмяних та гострих спецій так, щоб Вам було до вподоби. Продовжувати читання Як швидко засолити сало – швидке засолювання сала в домашніх умовах.

Дуже смачне сало в розсолі

Сало в розсолі – це простий і смачний рецепт, який сподобається всім любителям цього продукту. Тому пропонуємо вам елементарний спосіб приготування. Продовжувати читання Дуже смачне сало в розсолі

Смачне солоне сало шпик – простий рецепт засолювання сала в домашніх умовах.

Ви купили так багато сала, та й не знаєте, що з ним робити – чи у морозилку покласти, чи у смалець перетопити? Ось вам на цей випадок оригінальний рецепт соленого сала, або ще, як його називають шпик. Приготувати самостійно не важко, навіть якщо ви не хизуєтесь великим досвідом в кулінарії. Головне, це ваше бажання та трішки зусиль. Також до цього потрібна кам’яна сіль. Занотуйте пропорції: до 15 кг сала приготуйте 1 кг солі. Або те ж саме, лише на меншу кількість: на 2 кг сала – приблизно 130 грам солі.

Продовжувати читання Смачне солоне сало шпик – простий рецепт засолювання сала в домашніх умовах.

Як консервувати сало в розсолі в банці – хороший рецепт консервації в домашніх умовах.

Зберігання сала в розсолі – це простий і дуже зручний варіант заготовки цього продукту. Тому ділимося з вами рецептом консервування сала в розсолі. Продовжувати читання Як консервувати сало в розсолі в банці – хороший рецепт консервації в домашніх умовах.

Солоне сало з часником в банці – сухий посол сала, домашній рецепт засолювання.

Як би над цим не жартували, але сало – це дійсно один з найулюбленіших продуктів українців. Тому варто знати, як швидко і смачно засолити сало.

Продовжувати читання Солоне сало з часником в банці – сухий посол сала, домашній рецепт засолювання.

Сухий посол сала – домашній рецепт засолювання сала сухим способом.

Засолювання сала – дуже популярний суто український рецепт. Проте перевагою даного рецепту сухого засолювання є те, що він під силу навіть тим, хто не любить або банально не вміє готувати. Крім того, ця страва не потребує багато часу і коштів. Оскільки основними складниками даного рецепту є cало, cіль, часник та спеції за смаком. Продовжувати читання Сухий посол сала – домашній рецепт засолювання сала сухим способом.

Солоне сало в розсолі з часником – оригінальний рецепт як засолити смачне сало в розсолі.

Апетитний шматочок свіжого сала на скоринці бездріжджового хліба – корисний й поживний початок нового дня. Хтось любить не товсте з прожилками сальце, а хтось – суцільно біле товсте і м’яке.  Чи багато рецептів з додаванням сала ми знаємо?  Елементарний – це той, що із засолюванням.  Давайте його удосконалимо, щоб сало із м’ясною прослойкою чи без неї було ще смачніше та пікантніше. До вашої уваги домашній рецепт сала у розсолі із додаванням прянощів. Продовжувати читання Солоне сало в розсолі з часником – оригінальний рецепт як засолити смачне сало в розсолі.

Сухе засолювання сала для копчення – рецепт як засолити сало для копчення в домашніх умовах.

Копчене сало – це дуже смачно. Але воно виходить ідеальним лишень в тому випадку, коли його правильно засолили. Тому зараз ми вам коротко розкажемо, як правильно солити сало. Продовжувати читання Сухе засолювання сала для копчення – рецепт як засолити сало для копчення в домашніх умовах.

Сало в маринаді – простий і дуже смачний рецепт як солити сало в маринаді.

Якщо в господині є сало, а воно має переваги над іншими продуктами, через те, що екологічно чисте та натуральне, то їй не прийдеться думати, чим ситно, смачно, і головне корисно нагодувати сім’ю. У домашніх умовах без проблем та без затрат часу можна приготувати мариноване сало, яке має властивість зберігатися дуже довго. Крім того, корисні речовини (сало багате на елементи, що позитивно впливають на роботу мозку та серця і вітаміни із групи A та D), які воно вміщує теж нікуди не діваються.  Продовжувати читання Сало в маринаді – простий і дуже смачний рецепт як солити сало в маринаді.

Сухе засолювання сала з часником і прянощами – як засолити сало в домашніх умовах.

Спробуйте приготувати ароматне сало з часничком і різними спеціями, думаю, моя домашня заготовка не залишить байдужою Ваших домочадців. Сало, заготовлене методом сухого посолу, виходить в міру просолене і може довгий час зберігатися у Вашому холодильнику. Продовжувати читання Сухе засолювання сала з часником і прянощами – як засолити сало в домашніх умовах.