Сире варення з чорної смородини та малини

Сирим варенням називають свіжі ягоди, перетерті з цукром. Така заготовка буде дуже доречна взимку. Адже вона містить максимальну кількість вітамінів, а ще, чудово пахне та прекрасно смакує з млинцями, оладками, чаєм. Таке варення можна використати навіть в якості начинки для пиріжків. Продовжувати читання Сире варення з чорної смородини та малини

Желе з барбарису – рецепт на зиму. Смачна і корисна заготовка з барбарису в домашніх умовах.

Барбарис – вельми цінна ягода. Ще у давні часи елліни зцілювали своїх воїнів напоями із цих червоних дарів лісу. Він очищує кров та має антибактеріальну дію. Вміст вражає – вітаміни й мікроелементи, пектин та лютеїн, що особливо потрібний для здоров’я очей, та ще багато інших корисних властивостей. Продовжувати читання Желе з барбарису – рецепт на зиму. Смачна і корисна заготовка з барбарису в домашніх умовах.

Виноградне желе – рецепт як зробити желе з винограду на зиму.

Желе – це один з найсмачніших та найпростіших десертів. Але в магазинному желе нема нічого корисного. Тому ми пропонуємо зробити домашнє желе з винограду. Продовжувати читання Виноградне желе – рецепт як зробити желе з винограду на зиму.

Смачне прозоре желе з апельсинів – простий класичний рецепт як зробити апельсинове желе в домашніх умовах.

Натуральне желе з апельсинів – це прекрасний десерт, який буде набагато смачнішим, ніж магазинне желе з пакетиків. До того ж, рецепт його приготування просто неймовірно легкий. Продовжувати читання Смачне прозоре желе з апельсинів – простий класичний рецепт як зробити апельсинове желе в домашніх умовах.

Желе з калини на зиму – рецепт як зробити корисне, красиве і смачне желе.

Калина – це дуже корисна ягода, яка допомагає від безлічі захворювань, починаючи від застуди та закінчуючи шлунковими розладами. Тому її завжди сушать на зиму чи перетирають з цукром. Але є ще один спосіб заготувати калину смачно – зробити з неї желе. Продовжувати читання Желе з калини на зиму – рецепт як зробити корисне, красиве і смачне желе.

Густий джем з вишні з желатином на зиму

Вишневий джем  – чудовий додаток до багатьох десертів. Тому пропонуємо простий рецепт, який допоможе вам швидко зробити цю страву. Продовжувати читання Густий джем з вишні з желатином на зиму

Желе з обліпихи без кісточок на зиму – рецепт приготування желе яскравого і ароматного.

Приготоване за цим рецептом корисне і ароматне желе з обліпихи без кісточок взимку стане справжньою нагородою для того, хто зможе обірвати її з колючих гілок. З’ївши желе взимку можна не тільки насититися, але і поповнити вітамінний запас нашого організму, що виснажився за зиму.

Продовжувати читання Желе з обліпихи без кісточок на зиму – рецепт приготування желе яскравого і ароматного.

Яблучне желе – простий рецепт як зробити желе з яблук в домашніх умовах.

Яблучне желе – одна з найпопулярніших і простих заготовок на зиму з яблук. Приготовлене за таким рецептом желе сподобається всім: і дітям, і дорослим. Це фруктове желе не тільки смачне, воно дуже корисне, тому що містить велику кількість пектину, необхідного для нормального функціонування організму.

Продовжувати читання Яблучне желе – простий рецепт як зробити желе з яблук в домашніх умовах.

Красиве желе з абрикосів – рецепт, як приготувати абрикосове желе на зиму.

Це фруктове желе сподобається і дітям і дорослим. Найголовніша перевага цієї заготовки полягає в тому, що готується вона без додавання желатину і є натуральним продуктом, а значить, желе з абрикосів, приготоване за запропонованим рецептом набагато корисніше, ніж желе, приготоване з використанням желатину або інших штучних загусників. Продовжувати читання Красиве желе з абрикосів – рецепт, як приготувати абрикосове желе на зиму.

Прозоре желе з груш з лимоном – рецепт як зробити грушеве желе в домашніх умовах.

Прозоре желе з груш – не тільки красива, але і корисна солодка заготовка на зиму. Так як самі плоди дуже солодкі, то і фруктове желе виходить досить солодке, при мінімальній кількості вкладеного в нього цукру. Що, знову ж таки, плюс! Як для бюджету, так і для здоров’я. Продовжувати читання Прозоре желе з груш з лимоном – рецепт як зробити грушеве желе в домашніх умовах.