Маринуємо помідори без стерилізації

Мариновані помідори без стерилізації – це один з найпростіших та найшвидших способів приготування такої смачної заготовки. Ви витратите 45 хвилин і зможете зберігати помідорчики протягом 6-ти місяців.  Продовжувати читання Маринуємо помідори без стерилізації

Мариновані помідори “медова крапля” з червоним салатним перцем і пряними травами – покроковий рецепт з фото.

З помідорів сорту “медова крапля” можна зробити цікаву та смачну заготовку. Плоди мають приємний пряний смак та аромат, тому точно сподобаються всім, хто любить томати. Приготувати таку консервацію дуже просто. І зараз ви дізнаєтеся, як це зробити. Продовжувати читання Мариновані помідори “медова крапля” з червоним салатним перцем і пряними травами – покроковий рецепт з фото.

Солодкі мариновані помідори в банках на зиму

Буває так, що  спробуєте якісь консервовані овочі  в гостях у друзів чи на дні народженні свекрухи, сестри, тітки.  І будуть це, наприклад, консервовані помідори. Такий смак, що забути неможливо! Потім приготуєте й собі по тому рецептові. І стане він фаворитом серед домашньої заготовки томатів. Ви думаєте, це вигадка?! Ні, це реальний спосіб консервації, що приємно дивує усіх, хто куштує такі помідори.  Заготовлювати просто, часу вимагає обмаль, цей рецепт “від свекрухи” легкий та швидко запам’ятовується.

Продовжувати читання Солодкі мариновані помідори в банках на зиму

Простий рецепт помідорів в желатині з фото (часточками)

Помідори шматочками в желатині – це цікавий і смачний рецепт, який окрім оригінальної подачі має і інші плюси. Наприклад, такі помідори лишаються міцними, смачними та не втрачають колір.  Продовжувати читання Простий рецепт помідорів в желатині з фото (часточками)

Помідори, мариновані з тархуном на зиму в банках

Консервація помідорів – це одна з найпопулярніших зимових заготовок. Але багатьом вже набридли усім звичні стандартні помідори з перцем. Тому пропонуємо вам оригінальний рецепт помідорів. Продовжувати читання Помідори, мариновані з тархуном на зиму в банках

Мариновані помідори без стерилізації – покроковий рецепт з картинками як маринувати помідори в банках.

Рецепти маринованих помідорів у кожної господині свої. Та що не кажіть, а завжди хочеться спробувати законсервувати якимось іншим способом у надії, що по новому рецепту помідори будуть ще смачніші.  Як знаходяться ідеї оригінальних рецептів? Інколи випадково молоденька господиня переплутала інгредієнти чи їх кількість, а все одно вийшло дуже смачно. А інколи – методом творчих експериментів на кухні. Продовжувати читання Мариновані помідори без стерилізації – покроковий рецепт з картинками як маринувати помідори в банках.

Мариновані помідори без оцту і стерилізації – як маринувати помідори з цибулею на зиму в домашніх умовах.

Багатьом не хочеться консервувати овочі, оскільки треба витрачати багато часу на стерилізацію і працювати з окропом. Але існують рецепти, які дозволяють уникнути цього процесу. Один з них пропонуємо вам прямо зараз. Продовжувати читання Мариновані помідори без оцту і стерилізації – як маринувати помідори з цибулею на зиму в домашніх умовах.

Консервовані помідори з виноградом на зиму – простий домашній рецепт без оцту.

Готувати консервовані помідори з виноградом я навчилася, так як люблю експериментувати з заготовками на зиму. На дачі у мене багато чого зростає, одного разу додала в консервовані помідори, грона винограду, вийшло непогано. Ягоди надали томатам цікавий аромат і трохи змінили їх смак. Після того як цей рецепт став улюбленим і перевіреним хочу поділитися ним з іншими господинями. Продовжувати читання Консервовані помідори з виноградом на зиму – простий домашній рецепт без оцту.

Помідори мариновані з медом на зиму – оригінальний рецепт заготовки томатів делікатесних в медовому маринаді.

Мариновані помідори в медовому маринаді на зиму – оригінальна заготівля з томатів, яка точно зацікавить любителів незвичайних смаків і рецептів. Оригінальний або незвичайний рецепт виходить тому, що замість звичайного оцту, який ми звикли використовувати повсякденно, в цьому рецепті консервантом виступає сік червоної смородини, мед і сіль. Продовжувати читання Помідори мариновані з медом на зиму – оригінальний рецепт заготовки томатів делікатесних в медовому маринаді.