Рецепт напівкопченої ковбаси з м’яса нутрії

Ковбасу можна робити навіть з м’яса нутрії. І якщо, раптом, воно потрапить до ваших рук тоді можете скористатися цим рецептом. Продовжувати читання Рецепт напівкопченої ковбаси з м’яса нутрії

Домашня ковбаса сиров’ялена – приготування домашньої ковбаси без оболонки.

Сиров’ялена ковбаса – це дуже смачна страва. Особливо, якщо ви приготуєте її своїми руками. Так, це не дуже просто, але результат буде вартий ваших зусиль. Продовжувати читання Домашня ковбаса сиров’ялена – приготування домашньої ковбаси без оболонки.

Натуральна молочна варена ковбаса з курки – рецепт і приготування фаршированої вареної ковбаси в домашніх умовах.

Домашня “Молочна” ковбаса з м’яса курки – це дуже смачно. Звісно ж, на приготування доведеться витратити час, але воно точно того варте. Продовжувати читання Натуральна молочна варена ковбаса з курки – рецепт і приготування фаршированої вареної ковбаси в домашніх умовах.

Домашня сиров’ялена ковбаса з яловичини – як зробити ковбасу, рецепт з салом.

Сиров’ялена ковбаса з яловичини – це смачно і натурально. Тому якщо ви любите саме такий вид ковбаси – обов’язково варто приготувати її самостійно. До того ж, насправді це зовсім не важко. Продовжувати читання Домашня сиров’ялена ковбаса з яловичини – як зробити ковбасу, рецепт з салом.

Консервована домашня ковбаса в банці – оригінальний спосіб як зберігати домашню ковбасу.

Домашня ковбаса – це дуже смачно, але псується така їжа досить швидко. І щоб продовжити її термін придатності, можна зберігати таку ковбасу в банках. Ми зараз розкажемо, як саме це робити. Продовжувати читання Консервована домашня ковбаса в банці – оригінальний спосіб як зберігати домашню ковбасу.

Домашня суха ковбаса “луканка болгарська” – простий рецепт як зробити суху ковбасу в домашніх умовах.

Домашня ковбаса – це смачно. До того ж, в ній точно нема ніяких хімічних з’єднань та речовин, які можуть нашкодити організму. Пропонуємо вам традиційний болгарський рецепт сухої ковбаси – луканки, яку можна приготувати вдома. Продовжувати читання Домашня суха ковбаса “луканка болгарська” – простий рецепт як зробити суху ковбасу в домашніх умовах.

Домашня українська ковбаса смажена в духовці – рецепт і технологія приготування.

Українці сторіччями робили чудову ковбасу. І якщо ви хочете спробувати щось дійсно натуральне і смачне – пропонуємо вам рецепт домашньої української ковбаски. Продовжувати читання Домашня українська ковбаса смажена в духовці – рецепт і технологія приготування.

Домашня копчена ковбаса – рецепт приготування копченої свинячо-яловичої ковбаси в домашніх умовах.

Закоптити ковбасу можна і вдома. Це не так складно, якщо знати про всі нюанси. Саме про них ми зараз і розкажемо. Продовжувати читання Домашня копчена ковбаса – рецепт приготування копченої свинячо-яловичої ковбаси в домашніх умовах.

Рецепт кров’яної ковбаси приготовленої в домашніх умовах з додаванням сала і спецій.

Кров’яна ковбаса – це цікава домашня м’ясна заготовка, яку можна зробити самостійно. Головне – мати потрібні інгредієнти. Зазвичай кров’яна ковбаса готується з додаванням в неї м’яса і гречаної або рисової каші, але для цього рецепту нам знадобиться тільки сало і спеції. Продовжувати читання Рецепт кров’яної ковбаси приготовленої в домашніх умовах з додаванням сала і спецій.

Домашня варена ковбаса – це просто, або рецепт як зробити варену ковбасу в домашніх умовах

Варена ковбаса, яка продається в магазинах – це продукт, далекий від натурального. Тому якщо ви хочете їсти щось смачне, поживне та нешкідливе – пропонуємо рецепт домашньої вареної ковбаси. Продовжувати читання Домашня варена ковбаса – це просто, або рецепт як зробити варену ковбасу в домашніх умовах