Як заготовити квашений кріп на зиму – два простих способи

У зимовий період завжди хочеться урізноманітнити і доповнити страви. Влітку з цим допомагає зелень. Однак, не всі можуть вирощувати зелень взимку на підвіконні, а магазинна, на жаль, коштує немало. Напевно, варто подумати, як заготовити кріп на зиму. Існує кілька способів заготовки. В основному, його сушать, але в цьому випадку, навіть, при правильному сушінні випаровується велика частина аромату. Цього не станеться, якщо засолити чи то заквасити кріп на зиму. Продовжувати читання Як заготовити квашений кріп на зиму – два простих способи

Як солити щавель – заготівля щавлю в домашніх умовах

Щавель – це дуже корисна зелень, яку обов’язково варто заготовувати на зиму. Тому пропонуємо вам найпростіший рецепт соління щавлю. Продовжувати читання Як солити щавель – заготівля щавлю в домашніх умовах

Свіжа зелень з часником, перцем і сіллю в банці на зиму

Свіжа зелень – це необхідний інгредієнт для багатьох страв. Тому її обов’язково треба заготовлювати на зиму. Багато хто просто заморожує, але ми пропонуємо більш цікавий рецепт. Продовжувати читання Свіжа зелень з часником, перцем і сіллю в банці на зиму

Як засолити кріп на зиму в банках – простий рецепт заготовки свіжого кропу.

Кріп – це дуже потрібна зелень, яку додають в безліч страв. Тому його обов’язково треба заготувати на зиму. І якщо ви хочете не тільки сушити та заморожувати кріп, можете його також засолити. Продовжувати читання Як засолити кріп на зиму в банках – простий рецепт заготовки свіжого кропу.

Як засолити зелену цибулю – просто заготовляємо зелену цибулю на зиму.

Заготівля зеленої цибулі на зиму робиться навесні, коли пір’я ще молоді і соковиті. Пізніше вони постаріють, посохнуть і зів’януть. Тому, саме в цей період бажано знати як зберегти зелену цибулю на зиму. Продовжувати читання Як засолити зелену цибулю – просто заготовляємо зелену цибулю на зиму.

Снить (яглиця) – страви на зиму. Заготівля для супу з яглиці і зелені.

Це один з кращих рецептів заготовки сниті. Завдяки додаванню сниті, суп або борщ стають набагато смачнішими, крім того, не буде потрібно додавати багато солі. Продовжувати читання Снить (яглиця) – страви на зиму. Заготівля для супу з яглиці і зелені.

Домашня заготовка щавлю на зиму. Родзинка рецепта – бурякова гичка.

Не тільки щавель, а й бурячиння володіє багатьма корисними властивостями. При консервуванні бурякового бадилля разом з щавлем, взимку ви отримаєте додаткову порцію вітамінів. З подібною начинкою виходять відмінні пироги і пиріжки. Продовжувати читання Домашня заготовка щавлю на зиму. Родзинка рецепта – бурякова гичка.

Листя кульбаби для салату або як заготовити кульбабу на зиму – солоні кульбаби.

Навесні, приготувати салат з листя кульбаби – цим сьогодні вже нікого, мабуть, не здивуєш. Адже рослина кульбаба навесні щедро ділиться з нами вітамінами, яких нам всім так не вистачає після довгої зими. Продовжувати читання Листя кульбаби для салату або як заготовити кульбабу на зиму – солоні кульбаби.

Трава снить (яглиця) квашена на зиму – корисна заготовка.

Квашена снить володіє не лише корисними властивостями, але і дуже приємним смаком, все це завдяки правильному рецепту закваски. Продовжувати читання Трава снить (яглиця) квашена на зиму – корисна заготовка.

Рослина снить звичайна (яглиця) – рецепт: солона заготовка на зиму.

Завдяки цьому рецепту соління сниті ви зможете зберегти всі її корисні властивості. Крім того, засолена зелень, коли ви будете додавати її до страв, може замінити звичайну сіль, так як при її приготуванні було використано достатньо солі. Продовжувати читання Рослина снить звичайна (яглиця) – рецепт: солона заготовка на зиму.