Як сушити сливи на зиму: всі способи – готуємо чорнослив в домашніх умовах

Сушені сливи або, як всі звикли їх називати – чорнослив, є не тільки смачними, а ще й дуже корисними ласощами. Але, купуючи цей продукт в магазині, не можна з впевненістю стверджувати, що він якісний, тобто не оброблений якимось хімічними речовинами, для покращення товарного вигляду. Існує ряд способів сушіння слив в домашніх умовах. Такий процес можливо проконтролювати від початку до кінця, тому приготувати якісний і корисний продукт під силу кожному.

Продовжувати читання Як сушити сливи на зиму: всі способи – готуємо чорнослив в домашніх умовах

Сушені гриби лисички: як сушити лисички в домашніх умовах

Грибний сезон – це досить короткий період. За цей час потрібно встигнути запастися на зиму: заморозити чи засушити гриби. В цій статті йтиметься про способи сушіння в домашніх умовах корисних і смачних лисичок.

Продовжувати читання Сушені гриби лисички: як сушити лисички в домашніх умовах

Як правильно сушити шипшину в домашніх умовах: сушка плодів, листя і квітів

Унікальність шипшини в тому, всі її частини (коріння, стебла, листя, квіти та, звичайно ж, плоди) дуже корисні. Хоча більшість звикла запасатися на зимний період лише плодами. Тому варто ознайомитись з тонкощами сушіння усіх складових шипшини, щоб скористатися можливістю зробити заготівлі для заварювання цілющого чаю.

Продовжувати читання Як правильно сушити шипшину в домашніх умовах: сушка плодів, листя і квітів

Як сушити моркву на зиму в домашніх умовах: всі способи заготовки сушеної моркви

Моркву у сушеному вигляді дуже зручно заготовлювати тим, хто не має спеціальних місць для зберігання свіжих овочів. Для того щоб заморозити коренеплоди, також знадобиться об’ємна морозилка. Засушена морква є найоптимальнішим способом заготівлі: у ній залишаються всі корисні речовини та смакові якості. Крім того, місця для її зберігання треба зовсім не багато. Тому варто взяти до уваги способи якими можна засушити моркву на зимний період в домашніх умовах, представлені в цій статті.

Продовжувати читання Як сушити моркву на зиму в домашніх умовах: всі способи заготовки сушеної моркви

Сушена полуниця: як правильно сушити полуницю на зиму в домашніх умовах

Сушіння полуниці вважається найкращим способом її заготівлі на зиму. Таким чином, вдасться зберегти максимальну кількість корисних речовин та не “розгубити” смакові якості ягід. Сушену полуницю можна застосувати в приготуванні різних десертів, випічки, а також з неї виходить смачний ароматний чай. Щоб не помилитися і зробити все правильно під час сушіння полуниці різними способами власноруч, варто ознайомитися з деякими секретами цієї справи.

Продовжувати читання Сушена полуниця: як правильно сушити полуницю на зиму в домашніх умовах

Сушена цибуля: як сушити різні види цибулі на зиму в домашніх умовах

Осінньої пори дбайливі господарі навперебій займаються збором урожаю. Вони переживають не лише за те, щоб встигнути зібрати все, що дозріло, а й щоб запастися та зберегти якомога більшу частину овочів, фруктів і ягід на зиму. Ця стаття допоможе розібратися з тонкощами сушіння різних видів цибулі на зимний період в домашніх умовах.

Продовжувати читання Сушена цибуля: як сушити різні види цибулі на зиму в домашніх умовах

Маслюки: як сушити гриби в домашніх умовах – сушені маслюки на зиму

Коли є великий врожай грибів, люди замислюються, як їх зберегти на зимовий період. Існує кілька способів заготовити маслюки на зиму – це маринування, замороження та сушіння. Оскільки не в усіх є велика морозилка, а консервовані гриби майже втрачають свої цінні властивості, то найкраще їх сушити. Таким чином, вдасться зберегти більшість вітамінів, корисних речовин, та смакові властивості. В цій статті можна детально ознайомитися з усіма секретами сушіння грибів, зокрема, маслюків. Продовжувати читання Маслюки: як сушити гриби в домашніх умовах – сушені маслюки на зиму

Ромашка аптечна: правила збору і сушіння в домашніх умовах

Ромашку аптечну цінують за її унікальні лікувальні властивості. Вона стає в пригоді, коли треба допомогти зняти запалення, продезінфікувати, загоїти рани та зняти спазми. Ромашка завоювала популярність як в традиційній так і в народній медицині. Зберегти максимум корисних властивостей цілющої квітки допоможе правильний збір сировини та правильне її сушіння. Про головні аспекти цього процесу йтиметься в цьому матеріалі.

Продовжувати читання Ромашка аптечна: правила збору і сушіння в домашніх умовах

Сушений гарбуз: як сушити гарбуз на зиму в домашніх умовах

Якщо для зберігання гарбуза створити оптимальні умови, то він може бути придатним до вжитку протягом тривалого часу. Проте, овоч у розрізаному вигляді може зберігатися значно менше. Але вмілі господині знайшли вихід з такої ситуації. Вони рекомендують розрізаний гарбуз засушити або заморозити. Існує декілька способів сушіння овочу.

Продовжувати читання Сушений гарбуз: як сушити гарбуз на зиму в домашніх умовах

Як сушити кабачки на зиму: 3 способи заготовки

Кабачок є відмінним дієтичним овочем. Він має низьку калорійність і велику кількість різних вітамінів і мікроелементів. Кабачок ідеально підходить для дитячого харчування, особливо для першого прикорму немовлят. Тому дуже важливо заготувати його на тривалий період.

Продовжувати читання Як сушити кабачки на зиму: 3 способи заготовки