Як сушити моркву на зиму в домашніх умовах: всі способи заготовки сушеної моркви

Моркву у сушеному вигляді дуже зручно заготовлювати тим, хто не має спеціальних місць для зберігання свіжих овочів. Для того щоб заморозити коренеплоди, також знадобиться об’ємна морозилка. Засушена морква є найоптимальнішим способом заготівлі: у ній залишаються всі корисні речовини та смакові якості. Крім того, місця для її зберігання треба зовсім не багато. Тому варто взяти до уваги способи якими можна засушити моркву на зимний період в домашніх умовах, представлені в цій статті.

Продовжувати читання Як сушити моркву на зиму в домашніх умовах: всі способи заготовки сушеної моркви

Сушена цибуля: як сушити різні види цибулі на зиму в домашніх умовах

Осінньої пори дбайливі господарі навперебій займаються збором урожаю. Вони переживають не лише за те, щоб встигнути зібрати все, що дозріло, а й щоб запастися та зберегти якомога більшу частину овочів, фруктів і ягід на зиму. Ця стаття допоможе розібратися з тонкощами сушіння різних видів цибулі на зимний період в домашніх умовах.

Продовжувати читання Сушена цибуля: як сушити різні види цибулі на зиму в домашніх умовах

Сушений гарбуз: як сушити гарбуз на зиму в домашніх умовах

Якщо для зберігання гарбуза створити оптимальні умови, то він може бути придатним до вжитку протягом тривалого часу. Проте, овоч у розрізаному вигляді може зберігатися значно менше. Але вмілі господині знайшли вихід з такої ситуації. Вони рекомендують розрізаний гарбуз засушити або заморозити. Існує декілька способів сушіння овочу.

Продовжувати читання Сушений гарбуз: як сушити гарбуз на зиму в домашніх умовах

Як сушити кабачки на зиму: 3 способи заготовки

Кабачок є відмінним дієтичним овочем. Він має низьку калорійність і велику кількість різних вітамінів і мікроелементів. Кабачок ідеально підходить для дитячого харчування, особливо для першого прикорму немовлят. Тому дуже важливо заготувати його на тривалий період.

Продовжувати читання Як сушити кабачки на зиму: 3 способи заготовки

Сушений часник: способи заготівлі та зберігання – як сушити часник на зиму в домашніх умовах

Багатий урожай часнику завжди радує господарів. Тому вони роблять все, щоб плоди їхньої праці були придатними до споживання якнайдовше. В цій статті цікаво буде ознайомитись з тим, як правильно сушити часник відразу ж після збору, та зберегти його цілими головками протягом зимового періоду. А також варті уваги матеріали про те, як зробити власноруч чипси та порошок з часнику, які можна використовувати, як смачну приправу.

Продовжувати читання Сушений часник: способи заготівлі та зберігання – як сушити часник на зиму в домашніх умовах

Сушене гарбузове насіння: всі способи заготовки – як сушити насіння гарбуза в домашніх умовах

Коли ви готуєте щось з гарбуза, завжди доводиться діставати з нього насіння. Але, хоча насіння і не використовується для приготування страв, все одно, воно точно не є відходами. Навпаки, насіння з гарбуза – це дуже корисний продукт. Він містить речовини та мікроелементи, які покращують зір, позитивно впливають на організм в цілому. До того ж, таке насіння дуже смачне. Продовжувати читання Сушене гарбузове насіння: всі способи заготовки – як сушити насіння гарбуза в домашніх умовах

Як сушити зернову і стручкову квасолю в домашніх умовах – заготовляємо квасолю на зиму

Сушена квасоля – це дуже потрібна заготовка. Адже її можна замочити та використовувати для приготування всього, починаючи від борщів та вінегрету, закінчуючи різноманітними соусами та пастами. Тому пропонуємо вам дізнатися, як правильно сушити різні види квасолі. Продовжувати читання Як сушити зернову і стручкову квасолю в домашніх умовах – заготовляємо квасолю на зиму

Як сушити селеру в домашніх умовах: сушимо коріння, стебла і листя селери

Селера – це чудові натуральні прянощі, які додають до різних страв: супів, м’яса, риби. В кулінарії використовуються різні частини селери і зараз ми розкажемо, як правильно сушити коріння, стебла, листя. Продовжувати читання Як сушити селеру в домашніх умовах: сушимо коріння, стебла і листя селери

Як сушити болгарський перець на зиму в домашніх умовах – всі секрети сушки перцю

Болгарський перець – це гарний і смачний овоч, який подають в різних видах. Він може бути вареним, тушкованим, консервованим і навіть сушеним. Сушений болгарський перець або паприка – це дуже смачна приправа. Тому варто обов’язково мати її під рукою. І якщо ви хочете додавати в страви паприку без всіляких домішок –  пропонуємо вам рецепт сушіння болгарського перцю. Продовжувати читання Як сушити болгарський перець на зиму в домашніх умовах – всі секрети сушки перцю

Як сушити баклажани на зиму в домашніх умовах, чіпси з баклажан

Смачне соте із баклажанів або закуски зі свіжим помідором та з прожареним шматочком баклажану – дуже популярні страви у нас. Заморозити цей овоч – буде правильним рішенням. Але — не так багато ви вже зможете їх покласти у морозилку, зважаючи на їх об’єм. А завжди  хочеться трохи більше смачненьких страв із баклажан. Отже, зупинимось на засушуванні, бо поступова дегідратація збереже усі корисні речовини й дасть змогу успішно відновити їх зимою. Пропонуємо кілька найоригінальніших способів засушування баклажанів.

Продовжувати читання Як сушити баклажани на зиму в домашніх умовах, чіпси з баклажан