Помідори очищені або як зняти шкірку з помідора легко і просто, відео

Для багатьох стає справжньою проблемою, коли в рецепті написано, що з помідора треба зняти шкірку. Люди починають чистити  томат, як яблуко, псують плід та свої нерви. Тому ми зараз розкажемо, як знімати шкірку з помідорів максимально швидко та просто. Продовжувати читання Помідори очищені або як зняти шкірку з помідора легко і просто, відео

Оригінальні рецепти заготовок з помідорів для досвідчених господинь

Помідори від природи мають приємну форму, яскравий та життєрадісний колір, відмінну текстуру, свіжість і, головне, чудовий смак. Тому, якщо вони є в меню, то будь-яке застілля виглядає святково. Помідори гарно смакують самі по собі та вважаються ідеальними складниками різних страв та заготівель. Взимку вони є приємним спогадом про літо. А під час зимового смакування кулінарних шедеврів помідори завжди нагадують про літо. Вони подобаються, напевно, всім без винятку. Тому мало хто з господинь відмовиться від такого задоволення, під час сезону, коли помідор є багато, зробити з них смачні заготівлі на зиму.

Продовжувати читання Оригінальні рецепти заготовок з помідорів для досвідчених господинь

Як зробити цедру лимона в домашніх умовах – простий рецепт як зняти цедру.

Лимонна цедра – це дуже смачна приправа, яку можна додавати у випічку, салати та інші страви. А ще, її легко готувати самостійно. Продовжувати читання Як зробити цедру лимона в домашніх умовах – простий рецепт як зняти цедру.

Як відкрити консервну банку без консервного ножа або відкривачка для консерви, відео

Як відкрити консервну банку? – банальне, здавалося б питання. Але це якщо у вас є консервний ніж, то все здається легко і просто. Хоча і в цьому випадку не завжди і не для всіх. Тому, про всяк випадок пропонуємо відео. У відео використовуються консервні ножі різних конструкцій.

Продовжувати читання Як відкрити консервну банку без консервного ножа або відкривачка для консерви, відео