Як швидко засолити сало – швидке засолювання сала в домашніх умовах.

Коли сильно захочеться посмакувати  приготовленим вдома солоним салом, то цей рецепт швидкого засолювання сала стане вам в нагоді За цим рецептом засолювання, сало виходить дуже м’яке та апетитне. За смаком можна додавати безліч духмяних та гострих спецій так, щоб Вам було до вподоби.

Цей простий та швидкий рецепт допоможе кожній господині щоразу подавати на стіл неповторний, корисний та дуже смачний продукт.

Як швидко посолити сало в домашніх умовах.

Це зробити зовсім не складно у домашніх умовах. Спочатку беремо сало та нарізаємо його по ширині шматочками. За розміром шматочки повинні бути такі, щоб Вам було зручно з’їсти їх з скибкою хліба. Потім порізане сало потрібно скласти у скляний посуд, пересипаючи добре сіллю, спеціями та порізаним дрібно часником.

Згодом сало потрібно залити окропом і закрити кришкою. Ось і закінчився процес засолювання сала у домашніх умовах. Залишається лише дочекатись коли заготовка охолоне.

Через годину сало повністю готове до споживання. Як Ви могли побачити, це дуже зручний, простий та швидкий рецепт засолювання сала.

Тепер лише потрібно нарізати хліб, покласти на нього скибку свіжо приготованого солоного сала та смакувати. Це дуже смачно, варто спробувати цей рецепт, Ви не пожалієте.

Смачного!!!

Також, можна переглянути на відео рецепт швидкого засолювання сала вдома: