Як засолити рибу на тараньку в домашніх умовах – скільки і як правильно солити

Щоб засолити рибу на тараньку, треба мінімум  інгредієнтів. Ділимося з вами найпростішим рецептом засолу. Крім тарані, таким чином, можна засушити ляща, карася, жереха, щуку, сазана, судака та деякі інші види риби. Продовжувати читання Як засолити рибу на тараньку в домашніх умовах – скільки і як правильно солити

Як швидко засолити рибу про запас.

Чекаєте завтра гостей, а у холодильнику лежить щойно куплена свіжа рибка? “Ох, засолить би її, зав’ялить гарненько, так не встигне доготуватися?” – думаєте ви, проводячи поглядом по іншим продуктам, з яких вийдуть страви на швидку руку. Пропонуємо рецепт швидкого засолювання риби саме для такого екстреного випадку.  Це те, що вам потрібно! І ви отримаєте смачну  закуску до пюрешки та салатів  у найкоротший термін. Отже, не гайте ані хвилинки та спішіть зайнятися засолюванням риби по-домашньому!

Продовжувати читання Як швидко засолити рибу про запас.

Як засолити дрібну рибу в домашніх умовах – простий рецепт пряного засолювання дрібної риби.

Популярна дрібна рибка стане ще доступнішою, якщо ви, скориставшись нашим простим рецептом приготування, засолите її самостійно. Для солоної рибної страви можна брати кільку, тюльку, хамсу і багато інших дрібних мешканців річки чи моря. Нема проблем, якщо раніше ви нічого не засолювали, адже  описаний нижче процес посолу вельми простий. Якщо є бажання мати свою солоненьку рибку, то з етапами створення смачненького кулінарного шедевра вам буде дійсно легко  впоратись.

Продовжувати читання Як засолити дрібну рибу в домашніх умовах – простий рецепт пряного засолювання дрібної риби.

Як солити річкову рибу: щуку, жереха, голавля, язя “під лососину” або “під червону рибу” в домашніх умовах.

Будь-яку рибу можна засолити вдома. Це зовсім не так важко, як може здатися на перший погляд. Адже цей процес не потребує якихось особливих знань чи умінь. Достатньо просто розбиратися в деяких простих нюансах, про які ми вам зараз і розкажемо.
Продовжувати читання Як солити річкову рибу: щуку, жереха, голавля, язя “під лососину” або “під червону рибу” в домашніх умовах.

Як приготувати малосольну рибу. Простий рецепт: малосольна риба в домашніх умовах.

Цей рецепт ідеально підходить для тих, хто любить солоненьку рибу, але не може їсти надто пересолену. Плюс рецепту в тому, що він є універсальним, тому по ньому можна солити як просту, так і червону рибу. Продовжувати читання Як приготувати малосольну рибу. Простий рецепт: малосольна риба в домашніх умовах.

Швидко засолена скумбрія або як посолити скумбрію в домашніх умовах.

Солена рибка – це дуже смачна страва. Особливо, коли мова йде про скумбрію. До того ж, її можна легко засолити в домашніх умовах. Зараз ми розкажемо вам, як зробити це максимально просто та смачно. Продовжувати читання Швидко засолена скумбрія або як посолити скумбрію в домашніх умовах.

Домашнє засолювання риби в розсолі – як правильно солити рибу в розсолі.

Засолена риба – це дуже смачно. Її можна використовувати в якості закуски або ж додавати в різні страви. Продовжувати читання Домашнє засолювання риби в розсолі – як правильно солити рибу в розсолі.

Як солити рибу для сушки сухим способом.

Сухий спосіб засолювання риби підійде, якщо Ви хочете посолити щуку, судака, жереха і багато інших видів риб, у тому числі великих. Цей спосіб приготування максимально простий. Мінімум зусиль і через деякий час Ви отримаєте рибу, що володіє високою поживною і харчовою цінністю. Продовжувати читання Як солити рибу для сушки сухим способом.

Малосольна скумбрія або оселедець домашнього посолу – смачний і простий рецепт.

Малосольну рибу жирних сортів, особливо взимку, корисно вживати всім. Використовуючи цей рецепт домашньої малосольной скумбрії, Ви зможете самостійно зробити смачну рибу. Приготування в розсолі просто виконати самостійно, для цього Вам не знадобляться якісь спеціальні навички і знання. Продовжувати читання Малосольна скумбрія або оселедець домашнього посолу – смачний і простий рецепт.

Як швидко посолити дрібну рибу в домашніх умовах або смачна риба швидкого засолу.

Пропонований швидкий рецепт засолювання риби в розсолі підходить для приготування дрібної риби. Для соління і подальшої сушки за цим рецептом підходить як морська, так і річкова дрібна рибка. Швидкий посол риби в розсолі – це спосіб, який не відніме у Вас багато часу на приготування. Більше часу піде на те, щоб наловити потрібну для засолки рибу. Продовжувати читання Як швидко посолити дрібну рибу в домашніх умовах або смачна риба швидкого засолу.