Смачні малосольні огірки в банці, рецепт з фото – як зробити малосольні огірки гарячим і холодним способом.

Гаряча й жадана та пора, коли на грядках визрівають ароматні й свіженькі огірочки. Уже й самі понаїдалися і сусідам та родичам роздарували, і законсервували на зиму багатенько та склали у комору. Яке ще блюдо придумати з ними? Правильно, замалосолити! Бо літо мине, а так потім захочеться малосольного огірочка. Засоленими у такий спосіб огірками, можна посмакувати лише о цій теплій порі. Отже, поспішайте, поки  дачний сезон в розпалі. У вашу кулінарну бібліотеку  – наш простий рецепт засолювання в банці. Продовжувати читання Смачні малосольні огірки в банці, рецепт з фото – як зробити малосольні огірки гарячим і холодним способом.

Гострі і хрусткі малосольні огірки в каструлі у власному соку – незвичайний рецепт як зробити малосольні огірки холодним способом.

Малосольні огірки у власному соку, або вірніше в пюре, за цим рецептом готуються протягом 2-х діб. Наявний в рецепті гострий перець – додасть їм пікантності, а наявність хрону – допоможе залишатися хрусткими. Цей простий, але незвичайний рецепт засолювання займе у вас не багато часу, зате огірочки отримаєте дуже смачні. Вони ідеально поєднуються з м’ясними, рибними та овочевими стравами. Продовжувати читання Гострі і хрусткі малосольні огірки в каструлі у власному соку – незвичайний рецепт як зробити малосольні огірки холодним способом.

Як зробити малосольні огірки на зиму – рецепт і приготування малосольних огірків про запас.

Українська народна мудрість каже: «На колір і смак товариш не всяк», – і цей вислів прекрасно характеризує ставлення людей до різних видів продуктів харчування, зокрема огірків. Хтось любить поласувати солодкими свіжими огірками, комусь до смаку гострі, солоні або квашені, проте малосольні огірки – це саме те, що об’єднує усіх любителів солінь разом. Вони в міру солоні, в міру кислі та хрусткі. Такі огірки завжди буяють ароматом запашних спецій та часнику. Продовжувати читання Як зробити малосольні огірки на зиму – рецепт і приготування малосольних огірків про запас.

Молоді малосольні кабачки і огірки: простий, швидкий і оригінальний рецепт закуски з малосольних огірків, сухий посол.

Малосольні огірочки – це дуже смачно. Вони будуть ідеальною закускою на будь-якому столі. Тому пропонуємо вам простий рецепт соління. Продовжувати читання Молоді малосольні кабачки і огірки: простий, швидкий і оригінальний рецепт закуски з малосольних огірків, сухий посол.

Швидкі малосольні огірки в пакеті з яблуками. Як зробити – швидкий рецепт від сусіда холостяка

Малосольні огірки – це смачна закуска. Але далеко не кожен хоче витрачати час на соління в банках та каструлях. Тому ми пропонуємо елементарний рецепт приготування огірочків з яблуками у пакеті.  Продовжувати читання Швидкі малосольні огірки в пакеті з яблуками. Як зробити – швидкий рецепт від сусіда холостяка

Швидкі малосольні огірки – як приготувати малосольні огірочки швидко.

Багато людей люблять в кожному заготівельному сезоні потроху поповнювати свій арсенал рецептів. Поспішаю, поділитися з іншими господинями таким оригінальним, не “заїждженим» і простим рецептом домашнього засолювання швидких малосольних огірочків з додаванням кисленького соку лайма. Продовжувати читання Швидкі малосольні огірки – як приготувати малосольні огірочки швидко.

Швидкі малосольні огірки з яблуками – рецепт малосольних огірків швидкого приготування гарячим способом.

Поспішаю повідомити по секрету один зі своїх улюблених і надійних способів приготування швидких малосольних огірків з яблуками. Огірочки, зроблені таким способом виходять слабосолоні, міцні і хрусткі, і дуже швидко засолюються. Продовжувати читання Швидкі малосольні огірки з яблуками – рецепт малосольних огірків швидкого приготування гарячим способом.

Малосольні огірки без оцту, але з яблуками – незвичайний рецепт малосольних огірків.

Спробуйте приготувати незвичайний рецепт малосольних огірків без оцту. Кисло-солодкий смак заготівлі додадуть яблука. Цей спосіб засолювання огірків стане в нагоді тим, кому протипоказано вживання їжі, приправленою оцтом. Продовжувати читання Малосольні огірки без оцту, але з яблуками – незвичайний рецепт малосольних огірків.

Рецепт приготування малосольних огірків у власному соку.

Всі, напевно, пробували малосольні огірки. Рецепт, здавалося б, настільки досконалий, що годі й додати. Але не тут-то було! Сьогодні ми будемо готувати огірки малосольні у власному соку! Рецепт дуже простий, але результат – перевершить будь-які очікування! Продовжувати читання Рецепт приготування малосольних огірків у власному соку.

Малосольні огірки хрусткі в банці – оригінальний і простий рецепт на зиму.

Цей рецепт засолювання огірків на зиму досить легкий, не потрібно особливих витрат, але має свої оригінальні особливості. Освойте приготування і гості будуть випрошувати рецепт ваших малосольних хрустких огірочків. Коли їси, то здається, що їх тільки-тільки принесли з грядки та трохи посолити. Продовжувати читання Малосольні огірки хрусткі в банці – оригінальний і простий рецепт на зиму.