Свіжі огірки – користь і шкода для організму: властивості, вітаміни і калорійність огірків

Свіжі огірочки – це одні з найпопулярніших овочів. І це не дивно, адже з них виходять чудові салати, вони прекрасно смакують на канапках. А ще, огірки мають багато корисних властивостей і є максимально дієтичними. Продовжувати читання Свіжі огірки – користь і шкода для організму: властивості, вітаміни і калорійність огірків

Цибуля ріпчаста: користь і шкода для людини, калорійність, які вітаміни в цибулі.

Цибуля – дворічна або багаторічна рослина, що є складовою частиною підродини цибулевих. Перші згадки про цибулю датуються близько 20 століттям до н.е. Вже тоді люди розглядали цю рослину як універсальний засіб для лікування багатьох захворювань. Трохи згодом вчені підтвердили корисні властивості цибулі за допомогою цілком наукового пояснення: таким позитивним ефектом цибуля зобов’язана біологічно активним речовинам фітонцидам, що містяться у її складі у величезній кількості і нейтралізують більшість шкідливих бактерій. Продовжувати читання Цибуля ріпчаста: користь і шкода для людини, калорійність, які вітаміни в цибулі.

Цвітна капуста – корисні властивості, користь і шкода для організму. Чому капуста цвітна, як вона виглядає і чим корисна.

Цвітна капуста – це овоч, що належить до сімейства капустяних. На думку істориків, цвітна капуста почала свою історію у країнах Середземномор’я. Перша історична згадка про цей овоч пов’язує її із Сирією, звідки вона потрапила до Європи, а згодом розповсюдилася по всьому світові. Продовжувати читання Цвітна капуста – корисні властивості, користь і шкода для організму. Чому капуста цвітна, як вона виглядає і чим корисна.

Пекінська капуста – користь і шкода для організму. Властивості, калорійність і які вітаміни в пекінській капусті.

Пекінська капуста (її також називають салатною капустою) відноситься до сімейства капустяних. Батьківщиною цієї рослини вчені вважають Китай. Завдяки своїм властивостям, які поєднують користь зелених листкових салатів і смак білокачанної капусти, вона стала популярною по всьому світу. Продовжувати читання Пекінська капуста – користь і шкода для організму. Властивості, калорійність і які вітаміни в пекінській капусті.

Користь помідорів і шкода для здоров’я. Властивості, опис, характеристика і калорійність помідор. Які вітаміни в помідорах.

Помідори – це одні з найпопулярніших овочів, а точніше, ягід, для нашого регіону. Хоча їх батьківщиною є Америка, а до Європи вони попали лише в 16-му сторіччі. Через таку розповсюдженість томатів, варто знати про їх особливості, користь, калорійність та можливий негативний вплив на організм. Продовжувати читання Користь помідорів і шкода для здоров’я. Властивості, опис, характеристика і калорійність помідор. Які вітаміни в помідорах.

Солодкий болгарський перець – користь і шкода. Які властивості, вітаміни і калорійність перцю.

Хоча ми звемо перець “болгарським”, насправді його батьківщиною є Америка. Там він досі росте в дикій природі, як чагарник. А для нас – це популярний овоч з городу, який ми кладемо в багато різних страв. Тому варто знати про його корисні властивості та калорійність. Продовжувати читання Солодкий болгарський перець – користь і шкода. Які властивості, вітаміни і калорійність перцю.

Капуста кольрабі: властивості, користь і шкода, вітаміни, склад. Як виглядає капуста кольрабі – опис і фото.

Капуста кольрабі з’явилася в Північній Європі в 1554-му році. А вже через 100 років вона була відома по всьому континенту. Сьогодні ця культура є дуже популярною скрізь. Тому варто знати про її калорійність та корисні якості. Продовжувати читання Капуста кольрабі: властивості, користь і шкода, вітаміни, склад. Як виглядає капуста кольрабі – опис і фото.

Зелений горошок – зернобобова культура. У чому користь гороху для організму.

Зелений горошок – представник сімейства бобових. Слід зазначити, що бобами є саме зелені стручки, а насіння, що дозріває всередині, вважають горошком. В залежності від сорту гороху, він може відрізнятися за смаком, формою насіння та формою стручка. Продовжувати читання Зелений горошок – зернобобова культура. У чому користь гороху для організму.

Квашена капуста – користь і шкода для організму або чим корисна квашена капуста.

Квашена капуста – це одна з найпростіших і найпопулярніших страв на зимовому столі. Але як вона впливає на організм і чи може нашкодити людині? Або навпаки, допомогти? Про це ми зараз і розкажемо. Продовжувати читання Квашена капуста – користь і шкода для організму або чим корисна квашена капуста.

Савойська капуста корисні властивості. Як виглядає савойська капуста і в чому її шкода.

Савойська капуста за зовнішніми ознаками має велику схожість зі звичною нам білокачанною, проте її качан більш пухкий, а листя відділяється значно легше, що значно полегшує процес приготування різних салатів та голубців. Якщо ви коли-небудь намагалися почистити білокачанну капусту від листя, то ви обов’язково помітили, наскільки це кропіткий та неприємний процес. Її прожилки занадто товсті, а значна частина листя завжди ламається. Єдиний мінус савойської капусти – вона непридатна для соління, оскільки для цього її листя є занадто ніжним. Продовжувати читання Савойська капуста корисні властивості. Як виглядає савойська капуста і в чому її шкода.