Малосольні чері – три прості рецепти засолювання помідорів чері

Малосольні помідори чері – це дуже смачна закуска. Тому пропонуємо вам три простих рецепта засолювання. Продовжувати читання Малосольні чері – три прості рецепти засолювання помідорів чері

Солоні зелені помідори фаршировані часником і зеленню на зиму

Помідори можна консервувати не тільки стиглими, а і зеленими. Так вони виходять ще цікавіші і пікантніші. Особливо, якщо їх нафарширувати часником. Пропонуємо вам дуже простий рецепт фаршированих помідорів, який сподобається любителям консервацій з часником. Продовжувати читання Солоні зелені помідори фаршировані часником і зеленню на зиму

Домашні солоні помідори в мішку – рецепт засолювання помідорів з буряком

Солоні помідори в мішку, та ще і з буряком – це цікавий рецепт, який обов’язково треба спробувати тим, кому набридли стандартні соління. До того ж, це дуже простий варіант засолювання, тому він підійде для тих, хто хоче зекономити час. Продовжувати читання Домашні солоні помідори в мішку – рецепт засолювання помідорів з буряком

Помідори засолені з морквою холодним способом у відрах або бочці – як смачно солити помідори на зиму без оцту.

Солоні помідори з морквою – це цікава і оригінальна заготовка, яку ніколи не буде соромно подати до святкового столу. Продовжувати читання Помідори засолені з морквою холодним способом у відрах або бочці – як смачно солити помідори на зиму без оцту.

Солоні помідори в цукрі на зиму – незвичайний рецепт як солити помідори з цукром в банці або бочці.

Солити помідори можна навіть в цукрі. І якщо ви не знаєте як, то ми зараз вам розкажемо. Продовжувати читання Солоні помідори в цукрі на зиму – незвичайний рецепт як солити помідори з цукром в банці або бочці.

Смачні солоні помідори – рецепт як солити помідори з листям молодої кукурудзи на зиму швидко.

Є багато цікавих варіантів соління помідорів, і один з них – з листям молодої кукурудзи. Продовжувати читання Смачні солоні помідори – рецепт як солити помідори з листям молодої кукурудзи на зиму швидко.

Сухий посол помідор – смачна заготовка, як робити солоні томати на зиму

Щоб взимку смакувати помідори, можна їх консервувати або засолити. Рецепт сухого засолу – один з найпростіших. А помідори по ньому виходять просто ідеальні. Продовжувати читання Сухий посол помідор – смачна заготовка, як робити солоні томати на зиму

Солоні помідори у власному соку на зиму – домашній рецепт смачних солоних томатів.

Цей досить простий рецепт стане в нагоді тим, у кого багато стиглих томатів, бочка для засолювання і льох, де все це може зберігатися. Солоні помідори у власному соку в приготуванні не вимагають над зусиль, дорогих інгредієнтів, довгого кип’ятіння та стерилізації. Продовжувати читання Солоні помідори у власному соку на зиму – домашній рецепт смачних солоних томатів.

Солоні помідори на зиму – класичний рецепт як солити помідори в банках, бочці і інших ємностях для засолювання холодним способом.

Хрусткі солоні помідори рано вранці, та після застілля … – краще, що може бути. Хоча про що це я, адже люблять їх і дорослі, і діти просто як смачне соління взимку. Це класичний рецепт заготовки томатів на зиму холодним способом. Він легкий, простий і смачний, а для його приготування потрібно мінімум інгредієнтів, зусиль і ресурсів. Продовжувати читання Солоні помідори на зиму – класичний рецепт як солити помідори в банках, бочці і інших ємностях для засолювання холодним способом.

Солоні помідори з гірчицею на зиму. Старовинний рецепт заготовки – соління помідор холодним способом.

Солені помідори з гірчицею – це особлива страва, яка готується по старовинному рецепту, тому вони виходять дуже ароматними, гостренькими і стануть чудовою закускою до повсякденного чи святкового столу. Продовжувати читання Солоні помідори з гірчицею на зиму. Старовинний рецепт заготовки – соління помідор холодним способом.