В’ялена риба: способи в’ялення в домашніх умовах – як зробити в’ялену рибу.

В’ялена риба – це дуже смачно. Її можна подавати до пива або просто їсти собі в задоволення. Щоб зав’ялити рибу, її спочатку слабо солять, а потім повільно висушують під впливом сонячних променів при температурі близько 20-25 градусів. Пропонуємо вам рецепти правильного в’ялення риби. Продовжувати читання В’ялена риба: способи в’ялення в домашніх умовах – як зробити в’ялену рибу.

В’ялена тарань – рецепт з фото як солити тарань в домашніх умовах

Таранька – це смачна рибка, яку дуже люблять їсти з пивом. І щоб кожен раз не доводилося йти та шукати її десь на базарі, можна в’ялити тарань самостійно. До того ж, рецепт зовсім не складний. Продовжувати читання В’ялена тарань – рецепт з фото як солити тарань в домашніх умовах

В’ялений короп в домашніх умовах – простий рецепт, як робити в’яленого коропа.

Короп – одна із самих популярних риб та є одною із найпоширеніших річкових мешканців у нашому рибному меню. До того ж це риба, яку можна купити та виловити самим на протязі довгого сезону. У великих супермаркетах коропи завжди доступні у продажу. Продовжувати читання В’ялений короп в домашніх умовах – простий рецепт, як робити в’яленого коропа.

Смачна в’ялена скумбрія – рецепт, як сушити скумбрію в домашніх умовах.

Скумбрія відрізняється від інших видів риб насиченим смаком та м’ясистістю. Саме таку розкішну рибку й треба, в першу чергу, заготовлювати  у в’яленому вигляді для себе та своїх рідних.
Рецепт засушування скумбрії дуже простий і ми обіцяємо, що ця страва не «затримається» на вашій кухні надовго. Продовжувати читання Смачна в’ялена скумбрія – рецепт, як сушити скумбрію в домашніх умовах.

Засолка і сушка щуки – два способи: сушимо щуку на тараньку і в електросушарці

Як сушити щуку, залежить від розмірів самої щуки. На «тараньку» йде щука не дуже велика, до 1 кг. Велику рибу цілком сушити не варто. Це буде дуже довго, вона буде сохнути не рівномірно, і може зіпсується ще не досохнувши. Але з неї можна зробити «рибні палички» в електросушарці, і це буде прекрасна закуска до пива. Продовжувати читання Засолка і сушка щуки – два способи: сушимо щуку на тараньку і в електросушарці