Оригінальна смачна квашена капуста з овочами

Капусту можна квасити не тільки з морквою. Пропонуємо вам дуже простий рецепт неймовірно смачної капусти квашеної з овочами. Продовжувати читання Оригінальна смачна квашена капуста з овочами

Квашена капуста з кмином і морквою на зиму

Капуста квашена з морквою і кмином – це дуже простий і смачний рецепт. Вам знадобиться мінімум часу та інгредієнтів для приготування. Продовжувати читання Квашена капуста з кмином і морквою на зиму

Салат з квашеної капусти або капуста провансаль з яблуками і ягодами – смачний швидкий рецепт салату.

Пропонуємо вам два способи приготування смачної квашеної капусти з ягодами та яблуками. Продовжувати читання Салат з квашеної капусти або капуста провансаль з яблуками і ягодами – смачний швидкий рецепт салату.

Як квасити капусту в банках, просте приготування з перцем і морквою – покроковий рецепт з фото.

Капусту можна квасити не тільки в бочках і не тільки з морквою. Ми пропонуємо простий цікавий рецепт закваски капусти з перцем та морквою в банках. Продовжувати читання Як квасити капусту в банках, просте приготування з перцем і морквою – покроковий рецепт з фото.

Швидка квашена капуста без оцту – як приготувати квашену капусту швидкого приготування з морквою і яблуками – рецепт з фото

Є різні способи закваски капусти, і зараз ми пропонуємо швидкий рецепт закваски капусти без оцту з дольками яблук і морквою.  Продовжувати читання Швидка квашена капуста без оцту – як приготувати квашену капусту швидкого приготування з морквою і яблуками – рецепт з фото

Капуста квашена з журавлиною в банках швидкого приготування

Для цього рецепту дочекайтеся урожаю пізньої капусти. До того моменту, коли тугенькі качани готові до різних свіжих салатів та консервування. Соковита й хрумка капуста, популярна мрія кулінара, що подобається вам і вашій родині. Наприклад, капуста чудово підійде для квашення із журавлиною по унікальному способу швидкого приготування.

Продовжувати читання Капуста квашена з журавлиною в банках швидкого приготування

Як швидко і легко заготовити капусту на зиму

У другій половині літа та аж до осені на грядках достигають пружні капустяні качани. І якого тільки сорту капусти ми не бачимо цієї пори у магазинах та на базарі – традиційна біла, пекінська та синя, цвітна та броколі.  З усіх цих видів найчастіше використовується для заготовок, консервованих страв та для свіжих  чи маринованих салатів білокачанна капуста. До самої весни страви із капусти майже щодня будуть подаватися до гарніру, готуватися в рагу та в борщеві.  Корисна та хрумка капустка до смаку усім членам родини.

Тож, якщо капустяний врожай порадував вас на славу, діставайте обробні дошки, гострі кухонні ножі, пристрої для шинкування  і, давайте хутчій готувати по смачним рецептам, що ми пропонуємо у цій статті!

Продовжувати читання Як швидко і легко заготовити капусту на зиму

Засолка цвітної капусти на зиму в банках – рецепт як засолити цвітну капусту з морквою.

Засолена цвітна капуста – це проста і смачна страва,  яку з легкістю зможе приготувати кожен. Тому пропонуємо рецепт соленої цвітної капусти з морквою і вам. Морква надає капусті красивий відтінок і позитивно впливає на смакові якості соління. Заготівля може проводитися як в банках, так і в будь-які іншій зручній для Вас ємності. Продовжувати читання Засолка цвітної капусти на зиму в банках – рецепт як засолити цвітну капусту з морквою.

Квашена капуста – користь і шкода для організму або чим корисна квашена капуста.

Квашена капуста – це одна з найпростіших і найпопулярніших страв на зимовому столі. Але як вона впливає на організм і чи може нашкодити людині? Або навпаки, допомогти? Про це ми зараз і розкажемо. Продовжувати читання Квашена капуста – користь і шкода для організму або чим корисна квашена капуста.

Солона цвітна капуста на зиму – простий рецепт заготовки з цвітної капусти.

Солона цвітна капуста, приготовлена по цьому нескладному рецепту, припаде до смаку і тому, хто не є її любителем. Ніжна структура готового блюда робить солону капусту ідеальним доповненням до будь-якого виду м’яса, риби або навіть до страв з інших овочів. Продовжувати читання Солона цвітна капуста на зиму – простий рецепт заготовки з цвітної капусти.