Мариновані кабачки з морквою швидкого приготування

Мариновані кабачки з морквою – проста і смачна зимова заготовка. Вона готується без стерилізації та з використанням мінімальної кількості інгредієнтів. Продовжувати читання Мариновані кабачки з морквою швидкого приготування

Хрусткі мариновані кабачки на зиму без стерилізації

Мариновані кабачки – це цікава закуска до вашого столу. Тому пропонуємо найелементарніший рецепт приготування цієї страви. Продовжувати читання Хрусткі мариновані кабачки на зиму без стерилізації

Консервовані кабачки як ананаси на зиму

Ананас – це смачний плід, але далеко не завжди треба його купувати аби відчути смак. Замість ананасу можна приготувати консервацію з кабачків, які будуть на смак такі ж самі, як і тропічний фрукт. Продовжувати читання Консервовані кабачки як ананаси на зиму

Як маринувати кабачки швидко – правильне приготування маринованих кабачків на зиму.

Мариновані кабачки – це дуже смачно. Але щоб правильно приготувати заготовку і не витрачати багато часу, треба знати нюанси. Саме про них і піде мова в нашому рецепті. Продовжувати читання Як маринувати кабачки швидко – правильне приготування маринованих кабачків на зиму.

Мариновані кабачки з яблуками і морквою на зиму – оригінальний рецепт заготовки і маринаду.

Мариновані кабачки з яблуками і морквою заготовлені на зиму по цьому оригінальному рецепту, напевно, спочатку зацікавлять господиню своїм красивим видом і незвичайним рецептом маринаду, а потім вже сподобаються домашнім і гостям своїм дивно приємним смаком. Продовжувати читання Мариновані кабачки з яблуками і морквою на зиму – оригінальний рецепт заготовки і маринаду.

Мариновані кабачки на зиму – особливий рецепт заготовки: кабачки з буряком.

Мариновані кабачки з буряком, точніше – буряковим соком, приготовані за цим особливим рецептом, відрізняються своєрідним оригінальним смаком і красивим видом. Сік червоного буряка надає їм красивий відтінок, а, завдяки зазначеним в рецепті спеціям, заготівля з кабачків набуває дивовижного аромату. Продовжувати читання Мариновані кабачки на зиму – особливий рецепт заготовки: кабачки з буряком.

Хрусткі мариновані кабачки кубиками на зиму – приготування заготовки з кабачків в банках без стерилізації

Рецепт приготування хрустких маринованих кабачків дуже простий, але при цьому заготовка на зиму виходить дуже смачною. Плюс такого способу консервації в тому, що використовувати можна великі перерослі екземпляри. Продовжувати читання Хрусткі мариновані кабачки кубиками на зиму – приготування заготовки з кабачків в банках без стерилізації

Маринований салат з кабачків з морквою і цибулею – проста і смачна заготівля на зиму.

Використовуючи цей рецепт маринованого салату з кабачків, Ви зможете заготовити чудову холодну закуску. Такий кабачковий салат, напевно, сподобається всім: і гостям, і домашнім. Продовжувати читання Маринований салат з кабачків з морквою і цибулею – проста і смачна заготівля на зиму.

Кабачки мариновані в соку буряка і яблук: незвичайний рецепт маринаду – смачна і оригінальна заготовка на зиму з кабачків.

Ви можете приготувати кабачки мариновані в соку буряка і яблук, якщо любите взимку поласувати заготовками з кабачків, а всі рецепти, за якими Ви закривали раніше, вже трохи приїлися. Спробуйте зробити цю незвичайну заготовку, родзинкою якої стане маринад з червоного соку буряка і яблучного соку. Не розчаруєтеся. До того ж, приготувати такі мариновані кабачки – простіше нікуди. Продовжувати читання Кабачки мариновані в соку буряка і яблук: незвичайний рецепт маринаду – смачна і оригінальна заготовка на зиму з кабачків.

Кабачки з часником в яблучному соці або смачний маринований салат з кабачків – домашній рецепт на зиму.

Кабачки з часником в яблучному соку повинні сподобатися господиням – робиться заготівля швидко, а рецепт корисний і оригінальний. Смачний маринований салат з кабачків не містить оцту, а консервантом виступає яблучний сік. Продовжувати читання Кабачки з часником в яблучному соці або смачний маринований салат з кабачків – домашній рецепт на зиму.