Домашні шпроти з річкової рибки

Шпроти можна не тільки купляти в магазині, а і робити самостійно. Це зовсім нескладно. Найважча частина роботи – чистка риби. А далі все готується по елементарному рецепту, який ми вам пропонуємо. Продовжувати читання Домашні шпроти з річкової рибки

В’ялена тарань – рецепт з фото як солити тарань в домашніх умовах

Таранька – це смачна рибка, яку дуже люблять їсти з пивом. І щоб кожен раз не доводилося йти та шукати її десь на базарі, можна в’ялити тарань самостійно. До того ж, рецепт зовсім не складний. Продовжувати читання В’ялена тарань – рецепт з фото як солити тарань в домашніх умовах

В’ялений короп в домашніх умовах – простий рецепт, як робити в’яленого коропа.

Короп – одна із самих популярних риб та є одною із найпоширеніших річкових мешканців у нашому рибному меню. До того ж це риба, яку можна купити та виловити самим на протязі довгого сезону. У великих супермаркетах коропи завжди доступні у продажу. Продовжувати читання В’ялений короп в домашніх умовах – простий рецепт, як робити в’яленого коропа.

Як швидко засолити рибу про запас.

Чекаєте завтра гостей, а у холодильнику лежить щойно куплена свіжа рибка? “Ох, засолить би її, зав’ялить гарненько, так не встигне доготуватися?” – думаєте ви, проводячи поглядом по іншим продуктам, з яких вийдуть страви на швидку руку. Пропонуємо рецепт швидкого засолювання риби саме для такого екстреного випадку.  Це те, що вам потрібно! І ви отримаєте смачну  закуску до пюрешки та салатів  у найкоротший термін. Отже, не гайте ані хвилинки та спішіть зайнятися засолюванням риби по-домашньому!

Продовжувати читання Як швидко засолити рибу про запас.

Як засолити дрібну рибу в домашніх умовах – простий рецепт пряного засолювання дрібної риби.

Популярна дрібна рибка стане ще доступнішою, якщо ви, скориставшись нашим простим рецептом приготування, засолите її самостійно. Для солоної рибної страви можна брати кільку, тюльку, хамсу і багато інших дрібних мешканців річки чи моря. Нема проблем, якщо раніше ви нічого не засолювали, адже  описаний нижче процес посолу вельми простий. Якщо є бажання мати свою солоненьку рибку, то з етапами створення смачненького кулінарного шедевра вам буде дійсно легко  впоратись.

Продовжувати читання Як засолити дрібну рибу в домашніх умовах – простий рецепт пряного засолювання дрібної риби.

Смачна в’ялена скумбрія – рецепт, як сушити скумбрію в домашніх умовах.

Скумбрія відрізняється від інших видів риб насиченим смаком та м’ясистістю. Саме таку розкішну рибку й треба, в першу чергу, заготовлювати  у в’яленому вигляді для себе та своїх рідних.
Рецепт засушування скумбрії дуже простий і ми обіцяємо, що ця страва не «затримається» на вашій кухні надовго. Продовжувати читання Смачна в’ялена скумбрія – рецепт, як сушити скумбрію в домашніх умовах.

Як солити річкову рибу: щуку, жереха, голавля, язя “під лососину” або “під червону рибу” в домашніх умовах.

Будь-яку рибу можна засолити вдома. Це зовсім не так важко, як може здатися на перший погляд. Адже цей процес не потребує якихось особливих знань чи умінь. Достатньо просто розбиратися в деяких простих нюансах, про які ми вам зараз і розкажемо.
Продовжувати читання Як солити річкову рибу: щуку, жереха, голавля, язя “під лососину” або “під червону рибу” в домашніх умовах.

Як приготувати малосольну рибу. Простий рецепт: малосольна риба в домашніх умовах.

Цей рецепт ідеально підходить для тих, хто любить солоненьку рибу, але не може їсти надто пересолену. Плюс рецепту в тому, що він є універсальним, тому по ньому можна солити як просту, так і червону рибу. Продовжувати читання Як приготувати малосольну рибу. Простий рецепт: малосольна риба в домашніх умовах.

Швидко засолена скумбрія або як посолити скумбрію в домашніх умовах.

Солена рибка – це дуже смачна страва. Особливо, коли мова йде про скумбрію. До того ж, її можна легко засолити в домашніх умовах. Зараз ми розкажемо вам, як зробити це максимально просто та смачно. Продовжувати читання Швидко засолена скумбрія або як посолити скумбрію в домашніх умовах.

Домашнє засолювання риби в розсолі – як правильно солити рибу в розсолі.

Засолена риба – це дуже смачно. Її можна використовувати в якості закуски або ж додавати в різні страви. Продовжувати читання Домашнє засолювання риби в розсолі – як правильно солити рибу в розсолі.