Домашнє варення з обліпихи без кісточок

Обліпиха – це дуже корисна ягода, з якої можна приготувати різноманітні заготовки. Одна з них – варення. Ми пропонуємо простий і смачний рецепт варення обліпихи без кісточок. Воно має дуже прозору консистенцію та чудовий бурштиновий колір. Таке варення можна подавати в якості додатку до млинців чи оладок, а також класти в пиріжки. Продовжувати читання Домашнє варення з обліпихи без кісточок

Пюре з обліпихи на зиму з цукром – простий рецепт домашньої заготовки з обліпихи.

Цей рецепт з обліпихи допоможе Вам приготувати в домашніх умовах корисне, лікувальне і смачне обліпихове пюре. Це не просто відмінні ласощі, але і ліки. Колись нам такого хотілося в дитинстві – щоб і смачно було і від усіх недуг допомагало. Крім діток, думаю, що і дорослі не відмовляться підлікуватися такою смакотою. Продовжувати читання Пюре з обліпихи на зиму з цукром – простий рецепт домашньої заготовки з обліпихи.

Обліпиха протерта з цукром на зиму – рецепт корисної заготовки з обліпихи без варіння.

Загальновідомо те, яку користь приносять нашому організму ягоди обліпихи. Щоб максимально зберегти їх цілющі властивості на зиму застосовують описаний в цьому рецепті спосіб заготівлі обліпихи без варіння. Обліпиха протерта з цукром – максимально ідентична свіжій. Тому, поспішайте приготувати природні ліки і ласощі в одному флаконі. Продовжувати читання Обліпиха протерта з цукром на зиму – рецепт корисної заготовки з обліпихи без варіння.

Домашнє варення з обліпихи – як варити обліпихове варення на зиму.

Існує думка, що в варенні, що не вимагає пастеризації, зберігається велика кількість вітамінів. У мене є якраз дуже хороший домашній рецепт, як приготувати непастеризоване обліпихове варення. Пропоную оцінити його приготування. Продовжувати читання Домашнє варення з обліпихи – як варити обліпихове варення на зиму.

Простий рецепт варення з обліпихи на зиму (п’ятихвилинка) – як зробити обліпихове варення в домашніх умовах.

Споконвіку заготовляють люди варення з обліпихи, знаючи про її чудесні властивості. Взимку, ця цілюща заготівля допоможе Вам повернути велику частину розтрачених в нашій життєвій суєті сил і вітамін, а приготування у неї – просте і швидке. Смак у обліпихового варення виходить дуже ніжний, а пахне воно, як стверджують мої дітки, ананасом. Продовжувати читання Простий рецепт варення з обліпихи на зиму (п’ятихвилинка) – як зробити обліпихове варення в домашніх умовах.

Домашнє обліпихове варення з гарбузом – як зварити варення з обліпихи на зиму.

Роздумуєте, що зробити з обліпихи на зиму – пропоную приготувати корисне варення з обліпихи з гарбузом. Корисна домашня заготовка, приготована по цьому незвичайному рецепту, містить в собі дуже багато вітамінів і має дуже гарний, яскравий, насичений, сонячно-оранжевий колір. Продовжувати читання Домашнє обліпихове варення з гарбузом – як зварити варення з обліпихи на зиму.

Обліпиха протерта з цукром і глодом на зиму – легкий рецепт як приготувати корисні заготовки з обліпихи вдома.

Обліпиха протерта з глодом готується без кип’ятіння. Зроблена в домашніх умовах заготівля зберігає вітаміни, наявні в двох свіжих ягодах в незмінному вигляді. Адже відомо, що крім вітамінів обліпиха славиться тим, що лікує запалення порожнини рота, опіки, рани, герпес, глід же тонізує м’язи серця і знімає його стомлюваність. Продовжувати читання Обліпиха протерта з цукром і глодом на зиму – легкий рецепт як приготувати корисні заготовки з обліпихи вдома.

Просте варення з обліпихи на зиму

Варення з обліпихи не тільки дуже корисне, але і виглядає дуже красиво: жовті ягоди в янтарно-прозорому сиропі. Продовжувати читання Просте варення з обліпихи на зиму