Гостра аджика з перцю з томатною пастою – рецепт без варіння на зиму

Довгі зимові вечори часто супроводжуються ностальгією за літнім теплом і ароматом. Тому в такий період варто урізноманітнити своє меню чимось пікантним і гострим. Якраз саме на такий випадок підійде рецепт аджики без варіння, приготовлену з солодких болгарських перців, з томатом, часником і з гострим перцем. Продовжувати читання Гостра аджика з перцю з томатною пастою – рецепт без варіння на зиму

Домашній гострий соус з помідорів, перцю і яблук – рецепт томатної приправи на зиму.

Цей ніжний і, одночасно, гострий соус, буде дуже смачним додатком до різних страв. Його легко приготувати, адже вам не доведеться брати якісь екзотичні інгредієнти. Все, що необхідно – росте на городі. Продовжувати читання Домашній гострий соус з помідорів, перцю і яблук – рецепт томатної приправи на зиму.

Домашня лютениця по болгарськи на зиму – як приготувати. Смачний рецепт з перцю і помідорів.

Лютениця – страва з болгарської кухні. Назву таку воно отримало від болгарського слова «люто», тобто, дуже гостро. Таким воно і є із-за гіркого перцю. Болгари готують лютеницю не в будинку, а у дворі, у великих ємностях. Відразу їсти її не можна, страва повинна настоятися мінімум кілька тижнів. Продовжувати читання Домашня лютениця по болгарськи на зиму – як приготувати. Смачний рецепт з перцю і помідорів.

Смачна гостра приправа з помідор і перцю на зиму – простий рецепт як приготувати приправу.

Таку гостру приправу із солодкого перцю готувати не складно, зберігається вона довго – усю зиму. Хоча, вона настільки смачна, що до закінчення зими не дотягує. У мене вдома її люблять абсолютно всі. Тому, виставляю тут для Вас свій домашній рецепт.

Продовжувати читання Смачна гостра приправа з помідор і перцю на зиму – простий рецепт як приготувати приправу.

Швидкий і смачний пікантний соус на зиму – як приготувати соус з перцю і сироватки.

Приготувати цей смачний пікантний соус на зиму можна легко в домашніх умовах. У цьому нетрадиційному рецепті разом з перцем використовується молочна сироватка. Поєднання продуктів незвичайне, але результат – оригінальний і несподіваний. Тому варто приготувати соус і дізнаєтеся скільки задоволення можна отримати, відкривши баночку ароматної і смачної заготовки взимку. Продовжувати читання Швидкий і смачний пікантний соус на зиму – як приготувати соус з перцю і сироватки.

Гостра приправа з перцю, часнику і цибулі – як зробити смачну гостру сиру приправу з болгарського перцю.

Є чудовий рецепт гострої приправи з перцю, цибулі та часнику, який не вимагає багато часу і сил для свого приготування і, не дивлячись на простоту, повністю зможе задовольнити любителів пекучих пікантних смаків. Продовжувати читання Гостра приправа з перцю, часнику і цибулі – як зробити смачну гостру сиру приправу з болгарського перцю.

Гостра приправа з перцю – хороша до будь-якої страви.

Вашим близьким і гостям, особливо любителям гостренького і пікантного, обов’язково припаде до смаку приготована в домашніх умовах пекучо-солодкувата, гостра приправа з перцю, що розпалює апетит. Продовжувати читання Гостра приправа з перцю – хороша до будь-якої страви.