Компот з суниці на зиму - проста заготовка ароматного напою

Компот з суниці на зиму – проста заготовка ароматного напою

Любите компот з суниці і хочете зварити його на зиму. Завдяки цим рецептам у вас вийде смачний та ароматний ягідний напій зі смаком та корисним властивостями суниці. Хіба не гарне нагадування про літо в зимову пору? Приготувати компот з суниці на зиму вам допоможуть зібрані тут прості та корисні рецепти.

Як варити компот з суниці на зиму

Куплені на ринку чи зібрані ягоди акуратно миємо та наповнюємо ними заздалегідь помиті та простерилізовані банки на потрібну вам частину об’єму. Зазвичай, я наповнюю їх не більше ніж на 1/3 частини.

Для приготування сиропу потрібно на 1 літр води взяти 200-500 грам цукру. Воду треба закип’ятити та розчинити в ній цукор. Киплячим цукровим сиропом наповнюємо банки з ягодами.

По закінченню 5-7 хвилин зливаємо сироп назад у кастрюлю. Кип’ятимо його ще раз і знову заливаємо банки так, щоб сироп трохи перелився через край горлечка банки.

Банки відразу закручуємо кришками і перекладаємо догори дном, накриваємо теплою ковдрою та залишаєте так до повного охолодження.

Компот з суниці на зиму - проста заготовка ароматного напою

Автор ютуб-каналу Миран Жукова компот з суниці на зиму пропонує зробити за трішки іншою технологією. Подивіться відео-рецепт, можливо, вам такий спосіб сподобається більше.

І ще один відео-рецепт асорті – компот з суниці та полуниці.

Тепер, коли вже розказані всі тонкощі того як варити суничний компот на зиму, залишилося лиш додати, що може так статись, що для вас чи ваших рідних такий домашній напій буде досить концентрованим. Якщо так, то коли відкриєте банку взимку, просто розбавляйте його охолодженою кип’яченою водою. Компот з суниці на зиму – це корисний ароматний напій, якій можна вживати з печивом і різними солодощами.

Компот з суниці на зиму - проста заготовка ароматного напою
Фото. Свіжа лісова ягода суниця для компоту на зиму