Малина заморожена – простий рецепт заготовки на зиму. Можна заморожувати малину з цукром?

Заморожена малина – це зручно і корисно. Ви завжди зможете прикрасити такими ягодами десерт, покласти їх в коктейль або приготувати якусь страву з малиною.

Найпростіший спосіб заморозки – просто вимити ягоди, просушити, покласти їх на деко і заморожувати кілька годин. а коли вони підмерзнуть – відправити в пакети та повернути в морозильну камеру. Можна зразу ж складати малину в пакети, але є великий ризик, що вона примнеться та склеїться.

Розморожувати малинку краще переклавши її в основне відділення холодильника. Так вона не втратить форму.

Як морозити малину
Фото. Як морозити малину

Часто постає питання: “Чи можна заморожувати малину з цукром?” Звісно ж, цей варіант також широко використовується. Просто змішайте ягоди з цукром, а коли він розчиниться – розкладіть малину в ємності, наприклад, контейнери або стаканчики.

Така малина втратить форму, але не втратить свій смак та ароматом. Тому її можна використати для приготування смузі, коктейлів, морозива.

малина заморожена
Фото. малина заморожена
Плюс замороженої малини в тому, що ця корисна і дуже ароматна ягода не втрачає своїх властивостей. Відповідно, якщо взимку хочеться покращити імунітет або ви відчуваєте, як застуда починає “валити з ніг”, то замість варення можна поїсти свіжої малини – користі від цього буде ще більше.
Заморожена малина

Тому якщо ви робите заготовки на зиму – заморозьте малину. Вона точно не буде зайвою.