Дитяче пюре з моркви – як приготувати смачне овочеве пюре з соком обліпихи.

Смачне дитяче пюре з моркви з соком обліпихи легко приготувати на зиму в домашніх умовах використовуючи цей простий рецепт. Кожен з компонентів цієї апетитної і корисної домашньої заготовки багатий вітамінами і корисний для організму, а з’єднані воєдино, обліпиха і морква – прекрасно доповнюють один одного ще і за смаком. Продовжувати читання Дитяче пюре з моркви – як приготувати смачне овочеве пюре з соком обліпихи.

Домашнє морквяне пюре з агрусом – смачний рецепт морквяного пюре для немовлят, старших дітей і дорослих.

Домашнє морквяне пюре з агрусом, приготоване з власноруч вирощеного врожаю в домашніх умовах, можна заготовити як для немовляти, так і для старших діток. Думаю, що і дорослі, від такого домашнього “прикорму”, смачного і корисного, не відмовляться. Продовжувати читання Домашнє морквяне пюре з агрусом – смачний рецепт морквяного пюре для немовлят, старших дітей і дорослих.

Як приготувати пюре з моркви – морквяне пюре для немовлят і дорослих

Морква – смачний і корисний овоч, завжди доступний будь-якій господині. Щоб вітаміни, які в ній містяться, максимально засвоювалися організмом, потрібно заправляти її вершковим або рослинним маслом, сметаною. Пюре з неї можна давати навіть дітям з 8 місяців, вживати людям, що сидять на дієті. Продовжувати читання Як приготувати пюре з моркви – морквяне пюре для немовлят і дорослих