Коли Великдень у 2021 році святкують православні та католики

Коли Великдень у 2021 році святкують православні та католики

Дата святкування православними і католиками Великодня змінюється з року в рік. І кожної господині потрібно знати заздалегідь коли Великдень у 2021 році відзначається. Цього року православні свято Воскресіння Христового в Україні, Білорусі та Росії відзначатимуть 2 травня. В цей же день святкують і греко-католики. Як правило, дата святкування Пасхи у католиків відрізняється від дати святкування у православних. Так вийшло і цього разу. Католицький Великдень в 2021 році відзначається 4 квітня. Зауважимо, що єврейська Пасха (Песах) в цьому році припадає на період з 27 березня по 3 квітня.

Чому багато людей заздалегідь хочуть дізнатись дату Великодня? Все пояснюється дуже просто. Людям потрібно ґрунтовно підготуватися до свята. І, в першу чергу, духом і тілом. Великий піст у 2021 році у православних віруючих і парафіян греко-католицької церкви починається 15 березня, а закінчується 1 травня. Віруючи люди дотримуються посту за для очищення тіла, душі та розуму. Піст досить строгий, але його зможе пройти і людина без спеціальної підготовки, якщо буде усвідомлювати для чого вона це робить.

Якого числа Пасха в 2021 році - православна та католицька - дата Пасхи в 2021 році

Інформація, коли святкують Великдень в 2021 році, потрібна людям, не тільки для того, щоб зробити генеральне прибирання в квартирі. Дату свята потрібно знати і для того, щоб приготувати смачні сирні паски, спекти ароматні здобні паски, пофарбувати яйця та приготувати різні святкові страви для пасхального меню. А ще, потрібно зібрати великодній кошик і піти до храму. Тому, до Пасхи Христової готуються всі члени сім’ї без винятку, навіть маленькі дітки. При такому підході, в Світле свято Воскресіння Христового, кожен зможе не тільки відпочити, але і поласувати смачними традиційними стравами.

Зверніть увагу, вам можуть стати у нагоді і інші статті на сайті: