Вітальні листівки на Великдень

Вітальні листівки з Великоднем 2021, українські анімаційні картинки та привітання у віршах та прозі з Пасхою

До свята Світлого Воскресіння Христового у нас, господинь, так багато різних турбот. Треба і чистоту в оселі навести, і святкові страви до Великодня приготувати, і кошик до церкви зібрати. Традиційно поклавши до нього м’ясо та ковбаски, здобні пишні пасочки, смачнющі сирні паски та крашанки з писанками.

Але, у всій цій приємній святковій метушні, не можна забути про те, що маємо привітати всіх дорогих нам людей, які з різних причин, цього дня  є далеко від нас. Аби заощадити ваші сили та час, ми попрацювали, зібравши на цій сторінці найкрасивіші вітальні листівки з Пасхою Христовою.

Тут зібрані дуже різні українські безкоштовні листівки з Великоднем: електроні анімаційні гіф-картинки та листівки з привітаннями українською мовою. У нас, також, є великодні відкритки дуже гарні та унікальні, мерехтливі смішні та прикольні, з пасхальними привітаннями у віршах і гарні християнські без тексту. Вам просто потрібно безкоштовно скачати вподобане зображення на свій гаджет, та надіслати на смартфон/айфон, одним словом, на телефон свого адресата через скайп, вайбер чи то ватсап.

Зміст

Вітальні листівки на Великдень 2021 року

Зібрані тут цікаві картинки-привітання містять короткий текст-вітання з Пасхою.

Картинки-привітання з Великоднем на українській мові

Ці гарні вітальні листівки містять жартівливі та просто красиві поздоровлення з Пасхою у віршах .

Анімаційні листівки з Великоднем

У цьому розділі обирайте красиві нові сучасні мерехтливі картинки, так звані, гіфки (gif-ки) з Пасхою Христовою.

Великодні картинки без тексту

Гарні фото-зображення з пасками, крашанками та писанками.

Відео-листівки на Великдень

Красиві сучасні музичні відео-привітання та поздоровлення на українській мові обирайте у цьому розділі.

Як вже було зазначено, всі зібрані тут матеріали – красиві пасхальні картинки та вітальні листівки на ​​Великдень – ви можете завантажити та відіслати електронною поштою, на телефон чи інший пристрій абсолютно безкоштовно.

А коли вже всі великодні відкритки та привітання з Пасхою Христовою надіслані, традиційні страви освячені та скуштовані, то залишається щиро посміхнутись та сказати цілому світу з радістю та любов’ю – Христос Воскрес!