Красиві вітання на Щедрий Вечір

Привітання на Старий Новий рік та Щедрий Вечір – невеликі поздоровлення у прозі, віршах та короткі смс-ки

Красиві привітання на Старий Новий рік та засівання-віншування на Щедрий Вечір чекають на вас на цій сторінці сайта. Старий Новий рік – одне з багатьох веселих зимових свят – в Україні святкують в ніч з 13 на 14 січня. Традиційна святкова вечеря напередодні старого нового року має особливу назву – Щедрий вечір. У цей вечір прийнято радо зустрічати і пригощати гостей. Чим щедріше накритий стіл і більше гостей прийшло – тим краще буде прожито прийдешній рік.

Гарно привітати знайомих та друзів вам допоможуть красиві  привітання на Старий Новий рік. У нас ви знайдете оригінальні та красиві поздоровлення в прозі, смішні та прикольні невеликі віршовані привітання, посівання, віншування та щедрівки, короткі жартівливі СМС-поздоровлення зі Старим Новим роком та Щедрим Вечором. Надіславши їх на телефон, вайбер, ватсап чи меседжер ви зможете підняти настрій в це свято рідним і друзям. Крім того, красиві та оригінальні картинки з привітаннями можно розмістити в ваших улюблених соцсетях, що теж посприяє створенню святкового настрою на Щедрий Вечір.

Пропонуємо вашій увазі нашу нову колекцію – красиві святкові картинки-привітання українською мовою. Гарні та оригінальні, сучасні та старовинні, прикольні та смішні привітання зі Старим Новим роком та традиційні поздоровлення, щедрівки та засівання на Щедрий Вечір.

Привітання з Старим Новим роком

Гарні, чудові та смішні невеликі віршовані новорічні картинки-поздоровлення із Старим Новим роком на українській мові.

Поздоровлення на Щедрий Вечір у віршах

Веселі популярні традиційні засівальні чи то посівальні вірші, щедрівки та прикольні вітання з Щедрим Вечором.

Вітання зі Старим Новим роком у прозі

Самі красиві та дуже гарні і добрі класичні привітання на Старий Новий рік прозою на українській мові.

Щоб прийдешній рік став для всіх, хто входить до вашого родинного кола, добрих знайомих та друзів багатим і щасливим, щоб всі були здорові та мали добрий настрій, обов’язково надішліть їм гарні привітання на Щедрий Вечір або красиві поздоровлення зі Старим Новим роком.

Що може бути кращим за привітання зі Старим Новим роком? Звичайно – веселі жартівливі картинки або вітальні листівки. Нову чудову колекцію знайдете за посиланням.

Дізнатись більше про Свято Маланки та День Василя – історія та традиції святкування в Україні – можно за розставленими посиланнями.

Дивіться також:

Щиро бажаємо всім мирних, веселих та позитивних зимових свят!