Привітання з Старим Новим роком та Щедрим Вечором - невеликі поздоровлення у прозі, віршах та короткі смс-ки

Привітання з Старим Новим роком та Щедрим Вечором 2021 – невеликі поздоровлення у прозі, віршах та короткі смс-ки

Красиві привітання з Старим Новим роком та вітальні картинки, засівання-віншування на Щедрий Вечір чекають на вас на цій сторінці сайту. Старий Новий рік – одне з багатьох веселих зимових свят – в Україні святкують в ніч з 13 на 14 січня. Традиційна святкова вечеря напередодні Старого Нового року має особливу назву – Щедрий вечір. У цей вечір прийнято радо зустрічати і пригощати гостей. Чим щедріше накритий стіл і більше гостей прийшло – тим кращим буде прийдешній рік.

Гарно привітати знайомих та друзів з наступаючим святом допоможуть красиві  привітання на Старий Новий рік. У нас ви знайдете оригінальні та красиві поздоровлення в прозі, смішні та прикольні невеликі віршовані привітання, посівання, віншування та щедрівки, короткі жартівливі СМС-поздоровлення зі Старим Новим роком та Щедрим Вечором. Надіславши їх на телефон, вайбер, ватсап чи меседжер ви зможете підняти настрій в це свято рідним і друзям. Крім того, красиві та оригінальні вітальні картинки можна розмістити у ваших улюблених соцмережах, що, теж, посприяє створенню святкового настрою на Щедрий Вечір.

Пропонуємо вашій увазі нашу нову колекцію – красиві святкові картинки-привітання українською мовою. Гарні та оригінальні, сучасні та старовинні, прикольні та смішні привітання зі Старим Новим роком та традиційні поздоровлення, щедрівки та засівання на Щедрий Вечір.

Анімаційні картинки-привітання

Зібрані тут кращі українські вітальні картинки містять красиві тексти вітання як до Старого Нового року, так і гарні поздоровлення з Щедрим Вечором.

Привітання з Старим Новим роком у віршах

Гарні, чудові та смішні невеликі віршовані новорічні картинки-поздоровлення із Старим Новим роком на українській мові.

Вітальні картинки на Щедрий Вечір

Стильні зображення, що розміщенні тут, містять текст поздоровлення у віршах, веселі популярні, старовинні традиційні засівальні чи то посівальні вірші, щедрівки та прикольні вітання з Щедрим Вечором.

Вітання зі Старим Новим роком у прозі

А це самі красиві та дуже гарні і добрі класичні привітання на Старий Новий рік прозою на українській мові.

Щоб прийдешній рік став для всіх, хто входить до вашого родинного кола, добрих знайомих та друзів багатим і щасливим, щоб всі були здорові та мали добрий настрій, обов’язково надішліть їм гарні привітання на Щедрий Вечір або красиві поздоровлення зі Старим Новим роком. Щирі вітальні слова у поєднанні зі стильною картинкою зроблять ваше поздоровлення ще більш приємним, цікавим та оригінальним.

Що може бути кращим за привітання зі Старим Новим роком? Звичайно – веселі жартівливі картинки або вітальні листівки. Нову чудову колекцію з відкритками знайдете за посиланням.

Дізнатись більше про Свято Маланки та День Василя – історія та традиції святкування в Україні – можна за розставленими посиланнями.

Дивіться також:

Щиро бажаємо всім мирних, веселих та позитивних зимових свят!