Мерехтливі електронні прикольні листівки на Старий Новий рік та Щедрий Вечір

Листівки зі Старим Новим роком 2020 – картинки-привітання і анімаційні листівки на Щедрий Вечір

Швидко промайнули два тижні і знов до нас поспішає Новій рік, але зветься він теперь Щедрий Вечір або Старий Новий рік! І нам знову треба встигнути привітати всіх знайомих та рідних зі святом. Тут, як завжди, стануть у нагоді гарні нові сучасні мерехтливі анімаційні листівки зі Старим Новим роком або красиві старовинні ретро-листівки з вітаннями українською мовою. У цій колекції ви знайдете вітальні відкритки з поздоровленнями-текстом і просто з традиційними новорічними персонажами: дідом Морозом з Снігуронькою та оленями, з ялинкою та сніговиками,  білочками та собаками, з колядниками, а також з іншими тваринами та персонажами з українських казок та мультиків. Завантажити чи скачати вподобані вами вітальні листівки зі старим Новим роком або приклади вітальних картинок на Щедрий Вечір можете як завжди – безкоштовно і без реєстрації.

Нові листівки з наступаючим Старим Новим роком

Оригінальні та красиві відкритки та картинки з привітаннями на Щедрий Вечір та Старий Новий рік

Гарні вітальні листівки зі Старим Новим роком на українській мові

Мерехтливі електронні прикольні листівки на Старий Новий рік та Щедрий Вечір

Відео-листівки з Старим Новим роком та музичні привітання та поздоровлення на Щедрий Вечір

Дуже гарні музичні вітання на Щедрий Вечір

Прикольні та смішні засівання та відео-листівки зі Старим Новим роком.

Щиро надіємося, що наш онлайн-каталог став вам у нагоді і ви швидко знайшли потрібні зразки українських вітальних картинок на Щедрий Вечір та листівки зі Старим Новим роком. А значить, відібрані вами безкоштовні зразки вже полетіли до своїх адресатів – на телефон, емейл або на сторінку в соцмережах – отже, вітання встигнуть вчасно. Ми раді що змогли допомогти вам і щиро вітаємо всіх наших гостей з вже минулими та з прийдешніми зимовими святами.

Що ще може знадобитись напередодні свята? Звичайно ж, привітання на Старий Новий рік та невеликі поздоровлення у прозі, віршах, а також короткі смс-ки на Щедрий Вечір. Швидко перейдіть за посиланням та оберіть те, що припаде вам до душі.

Дізнайтесь більше про Свято Маланки та День Василя – історія та традиції святкування в Україні.

Дивіться також:

Веселих свят!