Вітальні анімаційні листівки на Старий Новий рік - Ялинка, сніг

Листівки з Старим Новим роком 2021: картинки-привітання, анімаційні листівки на Щедрий Вечір

Швидко промайнули два тижні і знову до нас поспішає Новій рік, але зветься він тепер Щедрий Вечір або Старий Новий рік! І нам знову треба встигнути привітати всіх знайомих та рідних зі святом. Тут, як завжди, стануть у нагоді гарні нові сучасні мерехтливі анімаційні листівки з Старим Новим роком або красиві старовинні ретро-листівки з вітаннями українською мовою. У цій колекції ви знайдете вітальні відкритки, що містять поздоровлення-текст і прикрашені традиційними новорічними персонажами: дідом Морозом із Снігуронькою та оленями, з ялинкою та сніговиками, білочками та собаками, з колядниками, а також з іншими тваринами та персонажами з українських казок та мультиків. Завантажити чи скачати вподобані вітальні листівки зі старим Новим роком або гарні картинки-привітання на Щедрий Вечір можете, як завжди, безкоштовно і без реєстрації.

Листівки з наступаючим Старим Новим роком

Красиві нові вітальні картинки допоможуть поздоровити рідних та друзів як на Щедрий Вечір, так і з прийдешнім Старим Новим роком.

Вітальні картини з Старим Новим роком і Щедрим Вечором

Оригінальні та красиві відкритки та картинки-привітання допоможуть створити гарне поздоровлення на Щедрий Вечір та Старий Новий рік

Листівки з Старим Новим роком – коротке привітання

Гарні відкритки зі Старим Новим роком, що тут зібрані, містять тільки короткий текст поздоровлення, написаний на українській мові.

Анімаційні листівки з Старим Новим роком 2021

Сучасні мерехтливі електронні гарні та прикольні листівки (гіфки чи то gif-ки) на Старий Новий рік та Щедрий Вечір.

Музичні відео-привітання зі Старим Новим роком

У цій частині посту оберіть красиві нові відео-листівки із Старим Новим роком та музичні вітання та поздоровлення на Щедрий Вечір.

Для початку оцініть короткі, веселі та прикольні музичні відео-листівки. Ці – привітання з Щедрим Вечіром.

А ці – зі Старим Новим роком.

А тепер, оцініть більш об’ємні музичні відео-привітання з Старим Новим роком.

Дуже гарні музичні привітання на Щедрий Вечір.

Прикольні та смішні засівання та відео-листівки зі Старим Новим роком.

Щиро надіємося, що наш онлайн-каталог став вам у нагоді і ви швидко знайшли потрібні українські вітальні картинки на Щедрий Вечір та листівки зі Старим Новим роком. А значить, відібрані вами безкоштовні зразки вже полетіли до своїх адресатів – на телефон, емейл або на сторінку в соцмережах – отже, вітання встигнуть вчасно. Ми раді, що змогли допомогти і щиро вітаємо всіх наших гостей з вже минулими та з прийдешніми зимовими святами.

Що ще може знадобитись напередодні свята? Звичайно ж, привітання на Старий Новий рік та невеликі поздоровлення у прозі, віршах, а також, короткі смс-ки на Щедрий Вечір. Швидко перейдіть за посиланням та оберіть те, що припаде вам до душі.

Дізнайтесь більше про Свято Маланки та День Василя – яка історія та традиції святкування в Україні.

Дивіться також:

Веселих свят!