Християнська відкритка з Різдвом Христовим - вертеп, народження Христа

Листівки з Різдвом 2021 – красиві привітання і безкоштовні анімаційні різдвяні картинки на Різдво Христове

Гарні вітальні листівки з Різдвом Христовим зібрані для вас, наші дорогі читачі, в цій частині сайту. Тут ви зможете вибрати цікаві та незвичайні старовинні різдвяні ретро-листівки, знайдуться екземпляри і англійською, також, чекають на вас нові, красиві і сучасні електронні мерехтливі анімаційні різдвяні картинки українською. Безкоштовно завантажити ті екземпляри нашої колекції, що вам сподобались, ви зможете дуже швидко. Для цього, просто відкрийте їх в новій вкладці та збережіть у обраній папці. Після цього, безкоштовні вітальні листівки залишається відправити за потрібною адресою – на телефон (може бути як айфон, так і смартфон), на комп’ютер на емейл або просто розмістіть в соцмережах на сторінках друзів або на своїй, але як спільне привітання для всіх друзів. 🙂 Завершують нашу різдвяну вітальну збірку музині відео-листівки. Отже, наш святковий різдвяний каталог до ваших послуг! Обирайте відкритки без тексту, або зразки, що містять привітання з текстом в прозі або віршах на українській мові.

Вітальні листівки з Різдвом 2021

Красиві класичні картинки-привітання обирайте у цьому розділі.

Анімаційні листівки з Різдвом Христовим

Оригінальні сучасні мерехтливі гіфки (gif-ки) зроблять ваше привітання на Різдво цікавим та ефектним.

Старовинні листівки до Різдва Христового

Тут знайдете кращі милі та красиві ретро-листівки на тему Різдва, є екземпляри англійською. Такі старі ретро-зображення підійдуть як для католицького, так і для православного святкування.

Різдвяні відео-листівки українською мовою

Зібрані тут музичні відео-привітання на Різдво Христове – краще сучасне поздоровлення. По суті, це цікава і дуже гарна різдвяна відео-листівка, в якій вітальні картинки змінюються під музику. Роботи більшості авторів  дуже гарні та креативні.

Дуже оригінальна різдвяна відео-листівка.

Гарні відео-листівки з привітаннями до Різдва.

І ще одна дуже ніжна та красива електрона відкритка – відео-вітання з Різдвом Христовим, на цей раз англійською мовою.

Ось і все, наша безкоштовна колекція листівок на українській мові, що містить старі красиві листівки-привітання і нові безкоштовні анімаційні картинки для святкування щасливого Різдва, закінчилася. 🙂 Дуже сподіваємося, що ви вибрали те, що шукали і змогли швидко та безкоштовно скачати для себе кращі вітальні україномовні листівки з Різдвом Христовим 2021.

Якщо вас цікавлять інші гарні вітальні листівки українською мовою на запропоновані теми, то просто переходьте за посиланнями: