Музичні відео-листівки з Новим Роком

Відео-листівки з Новим роком 2021 – красиві музичні новорічні відео-привітання

Новорічні відео-листівки зібрані тут – це красива музика, веселі класичні або мультяшні зимові картинки без тексту сформовані у гарні та цікаві вітальні новорічні сюжети. На даний час це сучасні і, справді, кращі музичні відео-привітання до Нового року. Автори роликів роблять тексти вітань у довільній формі: в віршах, піснях чи в прозі. Всі зібрані тут нові та кращі вже раніше опубліковані в ютубі музичні відео-привітання з Новим роком зроблені на українській мові. Красиві та гарні безкоштовні відео-листівки з Новим роком 2021 дадуть можливість відправити друзям оригінальне і незвичайне музичне поздоровлення безкоштовно і швидко. Знайти авторів зібраного тут контенту досить просто – виберіть відео, що вас зацікавило, знайдіть значок YouTube, натисніть на нього і, перейшовши на ютуб, зліва під відео знайдете ім’я або логотип автора вподобаного відео-привітання. Щоб надіслати вподобане безкоштовне поздоровлення, просто скопіюйте адресу відео-листівки у ютубі і відішліть її друзям на телефон (на вайбер, ватсап, скайп, месенджер), розмістіть на їхній сторінці у соціальних мережах або відправте на емейл.

Відео-листівки з наступаючим Новим роком

Оберіть самі цікаві українські вітальні музичні відео-привітання з прийдешнім Новим роком.

Музичне відео-привітання Старий рік минає

Дуже гарна та красива українська святкова пісня в різному виконанні та оформленні. Оберіть варіант для поздоровлення собі до смаку.

Музичні відео-листівки з Новим Роком

Першим пропонуємо до перегляду відео-привітання на Новий рік 2021. Нажаль, автор ролику зробив такі налаштування, що переглянути його ви зможете тільки перейшовши за посиланням у ютуб.

А це кращі розміщенні у ютубі новорічні відео-вітання, які були опубліковані у попередні роки. Вони красиві, оригінальні та популярні, а отже, підійдуть для поздоровлення і цього разу, якщо ви ще надсилали їх своїм адресатам.

Дуже незвична і чарівна відео-листівка – мультиплікація без тексту, дуже гарна і як жива. Гарні святкові картинки змінюються під красиву новорічну музику  Happy New Year Magic Night.

Креативна та гарна вітальна листівка з Новим роком.

Новорічний феєрверк – шикарна робота авторства ВВС.

Жартівливі привітання з Новим роком від Щира Зайка Zoobe – прикольні, веселі та смішні.

Вітальні листівки з Різдвом і Новим роком

Якщо хочете поздоровити відразу з двома новорічними святами, то обирайте кращі вітання у цьому розділі.

З Новим роком і Різдвом – дуже гарне та популярно музичне вітання-пісня від Кузьми Скрябіна.

Музичні відео-привітання з Різдвом Христовим

Обирайте класичні, церковні, християнські вітання та смішні листівки-відео – з гумором і приколами.

Відео-привітання з Старим Новим роком

Музичні листівки з цього розділу допоможуть надіслати гарне поздоровлення на Щедрий Вечір та Старий Новий рік.

Ми дуже раді, якщо вам були корисні зібрані нами унікальні сучасні електронні авторські відео-листівки з Новим роком 2021 та Різдвом Христовим. Якщо вам припали до душі такі красиві музичні новорічні відео-привітання українською мовою, то ви легко і просто знайдете їх дуже талановитих авторів на ютубі і зможете замовити унікальні новорічні відео-листівки з поздоровленнями від українських авторів саме для своїх рідних і друзів.

Сердечно вітаємо всіх з Різдвом Христовим та Новим роком.