Відкритий торт Цифра своїми руками

Відкритий торт Цифра своїми руками

Вдала ідея і новий тренд приготування відкритих тортів, зокрема, і тортів у формі цифри. Такі торти з відкритими коржами чудово підходять для різних свят, наприклад, 8 Березня, дня Валентина або на день народження як для хлопчика, так і для дівчинки. Готувати торт у вигляді цифри – одне задоволення. І, не варто забувати, що ще більшим задоволенням буде ним поласувати. 🙂 Мій покроково оформлений рецепт з фото допоможе вам приготувати оригінальний та смачний відкритий торт Цифра своїми руками.

Для приготування такого цікавого десерта нам знадобиться:

Як зробити торт Цифру своїми руками

Всі складові, що входять до складу тора я оформила як окремий покроковий рецепт. На них ви можете перейти по посиланнях вище. Тут же, я докладно розповім як оформити і прикрасити торт Цифра з відритими коржами, який я спекла на 8 березня.

Беремо заздалегідь приготовлені три коржа для торта у формі цифри 8. Перший корж переносимо на основу-підкладку.

Торт у вигляді цифри 8

Сирний крем на корж наношу з кондитерського мішка з насадкою (у мене закрита зірка) спочатку по краю зовнішнього периметра першого коржа, потім по внутрішньому краю, і в кінці наношу крем по центру. При такому способі нанесення крем повністю покриє корж, і при цьому, буде красиво виглядати. Тепер наносимо за допомогою корнета холодну клюквенно-яблучний джем або желе між квіточками крему.

Торт у вигляді цифри 8

Кладемо другий корж на вже нанесений крем. Перевіряємо, щоб він ліг рівно. Потім, повторюємо заповнення коржа кремом та червоним джемом точно так же, як на першому коржі. І ще раз повторюємо ту ж процедуру з третім коржем, але джем на нього вже не наносимо.

Відкритий торт Цифра своїми руками

Тепер саме час прикрасити торт Цифра. Для прикраси до дня 8 березня я використовувала фігурки, які спекла з того ж тіста і покрила деякі з них нейтральної глазур’ю. Потім, розподіляємо по поверхні невеликого розміру шоколадні цукерки, лимонне драже і цукрові сердечка. Прикрашений торт відкладаємо на 4-5 годин в холод, щоб він устоявся і просочився.

Відкритий торт Цифра своїми руками

Перед подачею десерту на стіл, його можна доповнити невеликими живими квітами.

Відкритий торт Цифра своїми руками

Як бачите, простий в оформленні і дуже смачний відкритий торт у вигляді цифри в домашніх умовах може спекти навіть початківець-кондитер. Смачного! 🙂