Новорічні ялинкові кулі з відбитком лапи собаки своїми руками

Все ближче Новий рік 2021 і для “очманілих ручок” саме час почати робити нові красиві прикраси на ялинку з підручних матеріалів. Сьогодні я буду робити об’ємні оригінальні новорічні ялинкові кулі з відбитком лапи собаки. 

У цьому майстер-класі на поетапно зроблених фото ви побачите виготовлення і оформлення пластикових куль з підручних матеріалів і різних залишків, які є в кожному будинку. Це буде тематична ялинкова іграшка у вигляді кулі до року Собаки, але оригінальна ідея виготовлення та декорування може бути використана і при підготовці до будь-якого іншого новорічного свята.

Зберіть такі матеріали та інструменти:

Новорічні ялинкові кулі своїми руками

  • дві сферичні пластикові кришки для одноразової склянки;
  • обрізки шкіри темного кольору;
  • декоративна тасьма з паєтками;
  • блискітки;
  • штучний сніг;
  • прозорий універсальний клей «Дракон»;
  • тонкий лист картону;
  • кулькова ручка;
  • ножиці.

Як зробити ялинкову кулю з пластика з відбитком лапи собаки

Зберіть основу ялинкової кулі з двох сферичних пластикових кришок. Обріжте одну кришку по периметру на 3 мм. Нанесіть по периметру цієї кришки прозорий універсальний клей і з’єднайте кришки в кулю, вставивши одну в іншу. Не дивуйтеся, що в кришках є невеликі круглі отвори.

Новорічні ялинкові кулі своїми руками

На тонкому картоні намалюйте відбиток лапи собаки. Прорисуйте деталі. Виріжте шаблони. З темної шкіри виріжте дві деталі відбитка собачої лапи. Також зробіть два примірники набору відбитків подушечок пальців.

Новорічні ялинкові кулі своїми руками

За допомогою прозорого універсального клею зберіть шкіряні деталі. Приклейте одну лапу поверх отвору. Через інший отвір насипте всередину прозорої пластикової кульки штучний сніг.

Новорічні ялинкові кулі своїми руками

Заклейте другий отвір, що залишився, лапою. Замаскуйте лінію з’єднання пластикових кришок. Для цього, нанесіть тонку смугу прозорого клею і оберніть кульку блискучою декоративною стрічкою.

Новорічні ялинкові кулі своїми руками

Тонку міцну нитку протягніть крізь декоративну стрічку. Зробіть петлю, зав’язавши кінці нитки вузлом.

Новорічні ялинкові кулі своїми руками

Коли клей повністю висохне, оригінально декоровані новорічні ялинкові кулі можна вішати на ялинку.

Новорічні ялинкові кулі своїми руками

Подібні новорічні прикраси можна використовувати не тільки в якості ялинкової іграшки, а й як оригінальну упаковку для невеликих подарунків.