Кращі християнські народні віншування з Хрещенням Господнім та невеликі вірші-поздоровлення з Йорданом

Привітання з Водохрещем 2021 на українській мові – вітальні картинки, смс-ки, вірші-віншування, поздоровлення у прозі та відео-вітання на Йордан та Богоявлення

Шукаєте кращі  українські традиційні народні віншування з Хрещенням Господнім та з Йорданом чи гарні християнські привітання на Водохреща 2019? А може вам потрібні невеликі жартівливі вірші та вітанні на українській мові, красиві поздоровлення у прозі чи-то короткі смс-ки? Навіть сучасні музичні відео-вітання на Йордан та Богоявлення ви знайдете на цій сторінці сайта.

Безкоштовні картинки-привітання можете просто скачати, а потім, якщо хочете, то можна завантажити у соціальні мережі як статус та привітати друзів на їх сторінках. А можете перенабрати короткий текст та відправити невеликі смс-ки – жартівливі та прикольні чи-то гарні та красиві християнські. Привітання на Водохреща та поздоровлення з Йорданом та Богоявленням знайдуться на любий смак.

Християнські привітання з Хрещенням

В цьому розділі знайдете картинки, що містять кращі християнські народні віншування з Хрещенням Господнім та невеликі вірші-поздоровлення з Йорданом.

Віншування на Йордан

Красиві невеликі вірші та короткі смс-ки на Водохреща та Богоявлення Господнє.

Картинки-привітання з водним Хрещенням

Гарні вітання з Йорданом та поздоровлення з Богоявленням Господнім у прозі українською мовою.

Віншування на Водохреща з народним гумором

Прикольні та жартівливі короткі вірші та українські віншування з Водохрещем.

Відео-привітання з Водохрещем

Красиві музичні відео-поздоровлення з Йорданом та Богоявленням Господнім.

Сподіваємось, що зібрані нами кращі оригінальні та красиві привітання на Водохреща та Йорданські свята стали вам у нагоді. Традиційно по християнські, чи у жартівливій манері, але ви встигли швидко та безкоштовно привітати всіх рідних та друзів з Богоявленням та Хрещенням Господнім.

Дивіться також:

Листівки на Водохреща українською мовою – гарні вітальні картинки на Хрещення Господнє та Богоявлення