Вишивка гладдю: цікава інформація як вишивати гладдю, купити вишиванку.

Вишивати гладдю вміє далеко не кожна людина, тому що це дуже творчий та складний процес, який вимагає особливої точності та уваги. Але якщо вас це не лякає, при бажанні цьому легко навчитись, якщо дізнатись про це більше.

Слід трохи попрактикуватися для того, щоб досягти бездоганного успіху у цьому виді вишивки. Стібки повинні наноситись на тканину близько одне до одного. Це необхідно для того, щоб не було видно тканини. Повністю заповнюючи гладь полотна застосовуються різні шви і прийоми. Стібками заповнюють елементи візерунка по переведеному на тканину вільному контуру.

Щоб вишивати гладдю необхідно мати інструменти й пристосування, а саме:

-голки – головний інструмент для шиття, які підбираються в залежності від товщини тканини, на якій вишивають, і товщини ниток;
-ножиці – бажано мати великі (для розрізання тканин) і маленькі (для обрізання кінця робочої нитки і інших дрібних робіт);
– сантиметр;
-наперсток;
-кальку;
– копіювальний папір – необхідний для перекладу малюнка на тканину.

Гладь може бути виконана різними прийомами та способами. Не має значення, який колір ниток буде використаний: чорний, білий, чи кольоровий. Головне, щоб це підходило саме вам. Найчастіше в білій і кольоровій гладі переважають рослинні малюнки, рідше – геометричні орнаменти. В залежності від того, в якому напрямку і як щільно покладений стібок, одноколірна вишивка може заграти різними відтінками, а багатобарвна здатна передати красу природи.

Техніка виконання гладі вимагає великої акуратності в роботі, чуйності у виборі кольору ниток, довжини стібка і його напрямки. Довжина стібка (4-7 мм) повинна забезпечити практичність і красу вишивки. Гладдю вишивають на будь-яких матеріалах різними нитками, крім котушкових, стібки з яких погано прилягають до тканини. Гладь виконується на п’яльцях по щільно натягнутій тканини, в іншому випадку малюнок буде стягнутий.

Отже, якщо ви ще вагаєтесь – треба вам це, чи ні, довго не думайте. Це дуже цікава справа, яка містить в собі мистецтво та творчість.

12

Купити вишиванку гладдю.

Вишиванка гладдю.Вишиванка гладдю.