Українські вишиті плаття: купити жіночі сукні-вишиванки вишиті хрестиком, фото.

Останнім часом дуже яскраво прослідковується тенденція відновлення давніх українських звичок та традицій. І особливо приємно, що до цього процесу активно долучається молодь. Юні модниці залюбки доповнюють свій образ одягом в національних мотивах. Автентична українська вишивка прикрашає блузи, плаття, джемпери, туніки та ін.

Жіночі плаття оздоблені українською вишивкою віднедавна набули значної популярності й поширення. Гардероб українок збагачують і традиційні, і стилізовані моделі. Різноманітність технік вишивки дозволяє створити неповторні плаття-вишиванки у яскравій кольоровій гаммі, чорним по чорному чи білим по білому. Їх можна одягати як на урочистості, так і на кожен день. В будь-якому разі Ви не залишитесь не поміченою.

Просто неперевершено виглядають дівчата, що беруть шлюб, одягнені у традиційні або стилізовані українські весільні сукні. Весільні вишиті сукні мають свої особливості. Візерунки дуже ніжні, чітко продумані, символічні. Вишивка вирізняється багатством кольорів і відтінків, особливим шармом та вишуканістю. Весільні сукні можуть буті вишиті хрестиком чи гладдю. Ошатності та урочистості образу надає вишивка бісером. Прихильницям білої сукні нареченої припаде до душі техніка вишивки білим по білому. Невагома, ніжна, оздоблена мерехтливим бісером сукня створить незабутній образ.

Вишиті платтяВишиті плаття

Купити вишиті плаття:

Вишиті платтяВишиті плаття