Синя дерев’яна коза – символ нового 2015 року, року вівці.

Чим ближче до Нового року, тим частіше починають виникати одвічні запитання. Що Новий рік нам принесе? Яким він буде? Що чекати?

0000

2015 рік згідно до східного календаря – рік дерев’яної синьої кози (вівці). Коза – спокійна, тиха, добра тварина, але поряд з тим може виявитися гонористою та брикливою. Все залежить від того, який підхід до неї Ви оберете. Якщо тягнути її силою, вона впреться роками і не поступиться, зате варто її лиш трішки задобрити, як норовлива Кізочка одразу стане слухняною. Символ 2015 року полюбляє вироби з дерева, зокрема дерев’яний посуд та аксесуари.

03

Коза – жіночий знак, тому недивно, що 2015 рік, буде роком жіночності, любові та краси. Жінки непостійні, таким же мінливим, дещо загадковим буде і наступний рік. 2015 рік буде сприятливим для створення міцної сім’ї, серйозних романтичних стосунків.

02

Коза досить полохлива, тому, щоб не налякати свою удачу, до всього потрібно підходити розважливо, з обережністю. Особливо це стосується бізнесу та фінансів. Новий рік стане надзвичайно успішним, але лише для тих, хто обдумано та відповідально робитиме кожен крок.

09

Згідно китайських вірувань Коза принесе в оселю кожного мир та спокій.