Саморобки з листя на тему Осінь - красиві, прості і оригінальні вироби своїми руками

Саморобки з листя на тему Осінь – красиві, прості і оригінальні вироби своїми руками

З настанням осені природа починає готуватися до зими, а для дітей і їх батьків це час, щоб підготувати природні матеріали для осінніх саморобок. Опале листя різних відтінків, шишки, жолуді й каштани, різні гілочки, шматочки кори – все це можна перетворити в оригінальні і красиві вироби. Займаючись з дитиною прикладною творчістю, ви допомагаєте розвиватись її уяві та дрібній моториці. Що можна зробити з природних матеріалів для свята на тему «Осінь прийшла»? Осінні ідеї власноручних виробів в школу і для дитячого садочка, а також самі саморобки з листя на тему Осінь – дуже прості, красиві та оригінальні – ми зібрали в цій статті! Детальна авторська відео-інструкція з ютубу допоможе швидко освоїти виготовлення осінньої саморобки. Ознайомитися з іншими доступними майстер-класами вподобаного вами автора відео ви зможете, клацнувши на значок Ютуб в правому нижньому кутку кожного відео і перейшовши на авторський канал на популярному відео-сервісі.

Плоскі саморобки з листя на аркуші паперу або на картоні

Саморобки з сухого листя дерев

Проста аплікація Осіннє дерево, з якою впораються, навіть, маленькі діти. Для неї знадобиться аркуш білого паперу, клей ПВА, фарби і засушене листя з різних дерев. Невелика порада – перед початком роботи слід блакитною, сильно розведеною, фарбою зафарбувати аркуш паперу або картону і дати йому просохнути. У зробленої своїми руками осінньої композиції це буде небо.

Саморобки з кленового листя

Запропонуйте дитині зібрати листя клена на прогулянці, щоб зробити легку і оригінальну аплікацію. Все, що потрібно – вибрати найкрасивіше листя і наклеїти його на картон. З кольорового паперу зробити дзьоб і очі для пташок. Цей майстер-клас підійде і для самих маленьких дітей в садку.

Саморобки з листя і квітів

Назбирайте квітів і різного листя, щоб зробити веселого їжачка. На першому етапі творчості потрібно намалювати шаблон самого їжачка, а потім, за допомогою підказок з відео прикрасьте свою композицію квітами і різнокольоровим листям.

Саморобки з горобини і листя

Це дуже красива і оригінальна ідея для аплікації з засушених листків і ягід горобини. Горобину, можна замінити іншими яскравими сушеними ягодами. Така незвичайна робота дозволить дитині проявити свою фантазію. Для початку намалюйте жіночий силует, який запропонуйте прикрасити за допомогою природних матеріалів. Листя від різних дерев, сушена трава, ялинкові гілки та плоди горобини – знадобляться для аплікації «Леді Осінь».

Саморобки з дубового листя і жолудів

За допомогою сухого дубового листя і капелюшків від жолудів можна зробити незвичайну аплікацію. Рівень складності – найлегший. Попередньо потрібно висушити дубове листя, щоб його було зручно наклеювати на картон і запастися капелюшками від жолудів.

Саморобки з пластиліну і листя

Зробити нескладну і оригінальну саморобку для школи на тему «Осінь прийшла» дуже легко. Для цього потрібно допомогти дитині зробити з пластиліну стовбур дерева з гілками, а потім, в довільному порядку прикрасити листочками клена. Намагайтеся відбирати тільки маленьке кольорове листя. Така техніка підійде як для дітей в садок, так і для початкової школи.

Об’ємні саморобки з листя

Саморобки з шишок і листя дерев

Використовуйте цю ідею, якщо потрібно зробити красиву композицію для осінньої виставки в школі. Основою для неї буде кришка від взуттєвої коробки. Подальші дії демонструє покроковий майстер-клас від сестричок Ніки та Каті.

Вироби з листя і жолудів

Тільки з першого погляду виріб «Ріг достатку» здається дуже складною саморобкою. Насправді, зробити його дуже легко. Для початку необхідно зробити заготовку з пластикової пляшки, кришки від пластикового відра і невеликої бочки. Все потрібно закріпити термоклеєм: кришка буде основою, а пластикова пляшка потрібна для імітації водоспаду. На кришку потрібно наклеїти осіннє листя, а потім все прикрасити плодами шипшини, жолудями, різними овочами, фруктами і ягодами. Щоб готова композиція була стійкою, подбайте про противагу. Для цього з самого краю приклейте невеликий кабачок або декоративний гарбуз.

Саморобки з листя і гілок

Ідея зробити цю Леді Осінь припаде до душі дівчаткам. Для виробу знадобляться: лялька, пластикова кругла підставка (кришка від відра), пістолет з термоклеем та інші природні матеріали. Запропонуйте дівчинці самій придумати яскравий наряд з листя та квіток. Гілочки, шишки, каштани, плоди шипшини і горобини послужать матеріалом для того, щоб зробити дерева, траву, каміння та інші елементи природного декору.

Можна, також, зробити оригінальне декоративне павутиння з листя та гілок. Відео допоможе познайомитися з покроковою інструкцією.

Саморобки з кукурудзяного листя

Листя кукурудзи – відмінний матеріал для прикладної творчості. З неї роблять народні ляльки-обереги. Якщо хочете зробити таку ж, подивіться майстер-клас Тетяни Ткаченко.

Саморобки з овочів і листя

На цьому відео простий майстер-клас допоможе вам зробити своїми руками оригінальну і нескладну осінню композицію з гарбузом, листям і квітами.

Саморобки з листя, каштанів

Така красива і проста дитяча композиція з листя і каштанів підійде як для для дитячого садочку, так для домашніх захоплюючих занять з малюками.

Якщо попередні відео демонстрували як зробити вироби, то останнє покаже ідеї. З нього дізнаєтесь що ще можна зробити з осіннього листя. Одним словом, найкращі дитячі нескладні осінні ідеї для виробів з природного матеріалу на виставку в школу або для дитячого саду – прості, легкі і оригінальні – зібрані в цьому відео. Цей сюжет не докладна інструкція, а ідеї, які можуть дати поштовх фантазії і натхненню.

Запропонуйте своїй дитині зробити одну з цих незвичайних і простих виробів, щоб цікаво провести вільний час або виготовити красиву осінню композицію в школу або дитячий сад.