Велюрове покриття торта, тістечок та інших десертів в домашніх умовах

Велюрове покриття торта, тістечок та інших десертів в домашніх умовах

Велюрове покриття для десертів – це популярна і вишукана альтернатива традиційній глянцевій глазурі для тортів і тістечок. Зробити велюрове покриття в домашніх умовах доволі легко.
Вам знадобиться всього два компонента, а також спеціальний жиророзчинний гелевий барвник для кольорового велюру. Для отримання покриття в темних відтінках варто замінити білий шоколад на чорний, з високим вмістом какао (не менше 72%). Мій простий покроковий майстер-клас з фото допоможе вам легко та швидко освоїти велюрове покриття торта та прикрашати свій улюблений домашній десерт як в найкращих кондитерських!

Для приготування велюру для тортів знадобляться такі інгредієнти:

  • какао масло – 70 гр;
  • білий шоколад – 70 гр;
  • жиророзчинний барвник на гелевій основі;
  • фарбопульт для нанесення велюру.

Як приготувати велюровое покриття для десерту в домашніх умовах

Потрібно розтопити какао-масло на паровій бані або в мікрохвильовій печі.

Велюрове покриття тортів

Паралельно, в іншій ємності розтоплюємо шоколад, до якого додаємо 4-5 крапель барвника. Змішуємо компоненти до однорідності.

Велюрове покриття на торт

Додаємо до суміші із розтопленого шоколаду і гелевого жиророзчинного барвника розтоплене какао-масло. Змішуємо інгредієнти.

Як наносити велюровое покриття на торт або тістечко

Переливаємо приготовану суміш в спеціальну ємність фарбопульта. Температура маси повинна бути в рамках 34-36 градусів.

Велюрове покриття для торта

Заморожений торт встановлюємо в звичайну велику коробку, щоб не забруднити стіни в процесі роботи з велюром.

Велюрове покриття для торта

Робота з фарбопультом повинна проводитися на відстані в 20-25 сантиметрів від десерту, що покривається велюром.

Велюрове покриття торта

Почергово покриваємо обидві сторони торта велюром.

Велюрове покриття торта

Готовий десерт переносимо на тарілку для подачі чи підставку для торта. Можно залишити його в такому вигляді або прикрасити додатково на свій смак. Велюрові торти потрібно розрізати гарячим і гострим ножем.

Велюрове покриття торта

В завершення, пропоную доповнити знання по цьому простому покроковому мастер-класу переглядом відео. Yuliya Small в своєму відео-керівництві дає повний і простий огляд з питання: як зробити велюровое покриття на торт в домашніх умовах швидко і просто. Ви дізнаєтеся як приготувати велюр, де купити фарбопульт, як правильно наносити велюр на тістечка і торт, а ще про те, які додаткові аксесуари для акуратної роботи можна легко і просто зробити своїми руками. Автор не залишить без уваги і такий простий спосіб нанесення покриття на торт як велюр в балончику. Одним словом, пропоную подивитися відео. ?

Автор Alex & Milana доповнює відео-керівництво попереднього автора і не стільки показує як зробити велюрове покриття на торт, а більш детально пояснює як правильно вибрати і як просто працювати з фарбопультом, без якого красиве велюрове покриття торта не вийде.

Сподіваюся, ви дізналися все, що хотіли. ? Посилання, де можна придбати необхідний інвентар і продукти, шукайте під авторськими відео в Ютубі. Смачних десертів!