Тюльпани з крему - як прикрасити торт квітами тюльпанів

Тюльпани з крему – як прикрасити торт квітами тюльпанів

Домашній торт, за замовчуванням, просто зобов’язаний бути смачним. Але ж нам так хочеться, щоб він був ще і красивим. У гонитві за модою на мастичні прикраси багато господинь незаслужено забувають про кремовий дизайн. А дарма. По-перше, крем набагато смачніше мастики, по-друге, робота з ним займає куди менше часу ніж підготовка мастичного декору. Сьогодні робимо тюльпани з крему – смачний і гарний варіант оформлення для торта. Мій покроково оформлений рецепт з фото докладно продемонструє не тільки оформлення тортів тюльпанами з білкового крему на масляній основі, але і покаже як користуватися насадкою “тюльпан” для крему правильно.

Як зробити тюльпани з крему на торті

Якщо ви не знаєте з якого крему робити тюльпани для торта, то краще скористайтеся моїм рецептом. Для оформлення та прикраси торта я буду використовувати свій улюблений і багаторазово перевірений заварний білково-масляний крем. Його докладний покроковий рецепт з фото ви знайдете перейшовши за посиланням. Один вид тюльпанів я вирішила зробити білим, другий – рожевим. Крім того, ще мені знадобляться зелені листочки. Тому, готовий масляно-білковий крем я поділила в потрібній пропорції і пофарбувала в обрані кольору.

Білково-заварний масляний крем для прикраси торта

Див. також: Квіти з крему на торт своїми руками – це просто

Для роботи нам ще знадобиться спеціальна насадка для відсаджування тюльпанів. Вони бувають металеві та пластмасові. Другий варіант набагато бюджетніший. Саме на нього я і раджу звернути увагу домашнім декораторам початківцям. Ви можете купити цілий набір за ціною 2-ух професійних насадок. Погодьтеся, вигода очевидна. А для наших потреб нам і пластмасових насадок при інтенсивному використанні років на 100 вистачить. ? Отже, приступимо. Для оформлення я використала два види насадок-тюльпанів. Обидві перед вами на фото. Ось перша. Її я буду використовувати для формування червоних тюльпанів.

Насадка-тюльпан

А ось і друга насадка – з її допомогою буду робити білі квіти.

Насадка-тюльпан

Для зеленого крему нам знадобиться спеціальна насадка для листочків. Вона перед вами на фото нижче. Як бачите, я вже великі (можно і середні) кондитерські мішки наповнила кремом і вставила в них вибрані для роботи насадки.

Робимо тюльпани з крему

Як користуватися насадкою тюльпан для крему

Якщо натиснути на мішок з насадкою тюльпан, то крем виходить через отвори формуючи відразу пелюстки і тичинки.

Тюльпани з крему - проста прикраса торта

Для декорування заздалегідь спечіть бісквіт за своїм улюбленим рецептом. Промастіть коржі так, щоби верх торта залишився без крему. Бока можете оформити по своєму смаку. Я просто відсадити рельєфні смужки. Верх торта покриваємо тонким шаром крему. Так до нього краще пристануть наші кремові тюльпани. Вирівнювати поверхню до ідеалу необов’язково. Тепер, будемо «висаджувати» тюльпани на торт. Мішок з кремом тримаємо суворо перпендикулярно до поверхні торту. Квіточки наш досить примхливі, тому, раджу спочатку потренуватися на тарілочці. Не завжди з першого разу може вийти відкритий тюльпан. Без належної вправності іноді виходить і закритий бутон. 🙂

Робимо тюльпани з крему

І так, торкаємося насадкою торта, одночасно, злегка натискаємо на вміст мішечка, щоб крем почав витікати і квітка добре прилипла. Далі, підсилюємо тиск, піднімаючи насадку вгору і різко відриваємо її, повністю припиняючи натискати на мішок в момент відриву. Спершу це може здатися складним, але насправді цей процес дуже простий і займає пару секунд. Ще раз повторю: початківці, не нехтуйте тренуванням. Після кожної квіточки насадку слід витирати серветкою, прибираючи залишок крему.

Робимо тюльпани з крему

За моїм задумом, на торті чергуються ряди червоних і білих тюльпанів. Зробивши червоні, приступаємо до білих.

Робимо тюльпани з крему

Порядок дій аналогічний. Як бачите, з другою насадкою виходять трохи інші тюльпани. Вони трішки нагадують трояндочку.

Тюльпани з крему - проста прикраса торта

Кладу тюльпани на торті досить щільно. Порожнечі між ними ми прикриємо листочками. Але дивіться, навіть без них вже виходить дуже красиво.

Тюльпани з крему - проста прикраса торта

Ось так виглядає один з різновидів насадки «листочок».

Тюльпани з крему - проста прикраса торта

Довжину і ширину листочків регулюємо силою натискання на насадку. У момент відриву насадки від листочка різко припиняйте натискати на мішок.

Тюльпани з крему - як прикрасити торт квітами тюльпанів

Ось такий гарний весняний торт з квітами із крему виходить у нас в підсумку. Використовуючи різні насадки і комбінуючи кольори, ви кожного разу без зусиль зможете отримати абсолютно неповторні і унікальні солодкі шедеври.

Тюльпани з крему - як прикрасити торт квітами тюльпанів

Відео майтер-клас від ютуб-каналу “Кондитерські курси Малинівка” дуже допоможе вам, якщо ви прагнете знати як правильно робити тульпани з крему та прикрашати цими гарними весняними квітами свої десерти в домашніх умовах.

Як бачите, тюльпани з крему – простий, красивий і смачний декор для торта – можна зробити в домашніх умовах легко і просто. В такому оформленні, при належній вправності, немає нічого складного. Радуйте та дивуйте своїх близьких і отримуйте задоволення від смачної творчості. 🙂