Торт Новорічний годинник - прості рецепти та ідеї оформлення

Торт Новорічний годинник – прості рецепти та ідеї оформлення

Використавши зібрані в цій статті ідеї оформлення ви зможете приготувати в домашніх умовах смачні та гарні новорічні торти, які називають по різному, хтось – торт з циферблатом або 5 хвилин до півночі, а хтось – торт новорічний Годинник або Куранти. Якою б не була назва, ясно одне, що кожен хоче спекти і оформити свій торт-годинник на Новий рік. Про те, як прикрасити новорічний десерт в такому тематичному виконанні і поговоримо сьогодні.

Автор першого відео-рецепту, свій торт Новорічний годинник, прикрасив не просто романтично оформленим циферблатом, але і красивими ялиновими гілочками та шишками з крему. Як зробити такі прикраси з крему автор покроково роз’яснює і показує у своєму ролику.

Наступний варіант торта 5 хвилин до півночі дуже оригінальний, але теж кремовий. В цьому випадку, вам буде потрібно додатково зробити своїми руками циферблат з шоколаду. Не лякайтеся, робити його просто. Всі подробиці дізнаєтеся з авторського відео-рецепта.

Оформляючи торт Годинники на Новий рік за цим відео-рецептом, замість кавових зерен можна використовувати будь-який інший їстівний декор, наприклад, горіхи, арахіс або родзинки в шоколаді, а можна і просто круглий шоколад. Як бачите, ідея оформлення універсальна і дуже проста. Втілити її в домашніх умовах зможуть навіть початківці кондитери. 🙂

Цей красивий новорічний торт у вигляді годинника, незважаючи на ефектний зовнішній вигляд, готується досить просто. І, якщо покроково слідувати рекомендаціям у відео, то з приготуванням зможе впоратися і новачок.

В принципі, новорічний торт з циферблатом можна спекти за будь-яким рецептом. Можна використовувати свій найкращий і улюблений домашній, а можна обрати цікавий новий рецепт торта. В даному випадку, важливо тільки красиво прикрасити його. Кращі оригінальні ідеї такого новорічного декору зібрані в фото-галереї.

Як бачите на фото, якщо творче підійти до оформлення, скористатися навичками і підключити фантазію, то торт Новорічний годинник можна легко і просто прикрасити як з використанням мастики, так і просто кремом чи додатковим смачним декором. Впевнені, що тепер свій десерт з циферблатом – 5 хвилин до півночі – ви зумієте оформити красиво і оригінально.

Новорічні торти 2021

Зверніть увагу і на цю частину посту. Вам може сподобатись і запропоноване нижче оформлення тортів на Новий рік.

Торт зі сніговиком

Новорічний торт зі сніговиком - смачний, простий та красивий

Новорічний торт з кулями

Новорічний торт з кулями і торт Ялинкова куля - смачний та красивий

Торт з Дідом Морозом

Новорічний торт з Дідом Морозом своїми рукамиНаполеон новорічний

Торт Наполеон новорічний - класичний десерт та закусочний варіант

Новорічний торт Ялинка

Новорічний торт Ялинка своїми руками - смачно та просто

Новорічний торт Шишка

Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Торт Новорічний будиночок

Торт Новорічний будиночок - казковий, красивий і смачний

Новорічний торт Сніжинка

Новорічний торт Сніжинка - красивий, ніжний, пухнастий, сам тане в роті

Торт Мурашник новорічний

Мурашник новорічний

Який торт спекти на Новий рік 2021

Домашній торт Естерхазі - знаменитий угорський чи то австрійський десерт

Новорічне оформлення тортів на 2021 рік

Новорічне оформлення тортів в домашніх умовах - святково, просто, гарно та смачно