Торт Новорічний будиночок - казковий, красивий і смачний

Торт Новорічний будиночок – казковий, красивий і смачний

Торт у формі будиночка, зазвичай, печуть до Нового року, Різдва або на день народження, найчастіше, дітям. Таку випічку називають по різному – торт Новорічний будиночок, Різдвяний або, просто, Казковий будиночок. Приготувати в домашніх умовах такий гарний торт у вигляді будиночка можна за різними рецептами та із різних продуктів. Можна обійтися навіть без випічки і зробити його з печива та сиру, готових трубочок, вишні, з бананом або з білкового крему-айсінг. Але, якщо ви любите повозитися на кухні і хочете відчути себе справжнім кондитером, то можна приготувати його з бісквіту, медових коржів, листкового або заварного тіста, домашніх імбирних пряників. Оформлення та прикраси для такого казкового будинку можуть бути зроблені з масляного, вершкового, сирного, білкового кремів або з мастики. Якщо ви хочете знати як зробити торт Будиночок своїми руками, то переходьте до перегляду зібраних тут відео-рецептів.

Як зробити торт-Будиночок на Новий рік

Один з варіантів – торт Новорічний будиночок під снігом з бісквітних коржів, з заварним масляним кремом і кокосовою стружкою. Для оформлення деталей будинку, ялинки і сніговика використана мастика.

А цей торт-медовик в формі будиночка – відмінна святкова ідея для дітей і дорослих ласунів. Деталі будинку оформлені мастикою і цукровим папером. Підберете елементи декору потрібного кольору – і тоді його сміливо можна готувати і до святкового столу на Новий рік.

Наступний варіант солодкої випічки на цю тему – простий новорічний будиночок з трубочок і вишні. Його ще називають Монастирська хата або Піраміда з вишнею.

Ще хочу запропонувати і цей швидкий рецепт приготування Монастирській хати з листкового тіста. Я б віднесла його до категорії новорічний торт швидкого приготування. Швидко готується він тому що, не потрібно замішувати тісто. І хоча, як і в другому запропонованому тут рецепті, у авторському відео будинок прикрашений не зовсім в новорічному стилі, але це може-бути навіть і накраще! Для кожного з нас залишиться можливість проявити ініціативу в його оформленні до Нового року. ?

А цей новорічний торт у вигляді будиночка без випічки. Автор готує його з печива і сиру з бананом. Просто присипаний зверху кокосовою стружкою десерт, створює потрібний до нашого улюбленого зимового свята настрій.

Гарний і смачний торт у формі будиночка своїми руками можна зробити і із пряників, точніше, з пряничного тіста. Цікавий і незвичайний круглий новорічний пряничний будиночок ви легко і просто зможете спекти у домашніх умовах використавши запропонований нижче відео-рецепт.

А це вже традиційний, класичної форми, казковий будиночок з пряничного тіста. Просто повторіть все за автором відео-рецепту і у вас до Нового року теж з’являться такі гарні ласощі. ?

Ну що ж, тепер ви знаєте як зробити новорічний торт-будинок в домашніх умовах. Якщо у вас є свій, може бути більш простий і швидкий, а може більш казковий, незвичайний і смачний варіант приготування – будемо раді, якщо поділитесь своїм рецептом у коментах.

Кращі новорічні торти 2021

Пропонуємо до перегляду і інші цікаві способи декору, які допоможуть зробити своїми руками смачні та оригінальні домашні торти на Новий рік:

Торт зі сніговиком

Новорічний торт зі сніговиком - смачний, простий та красивий

Новорічний торт з кулями

Новорічний торт з кулями і торт Ялинкова куля - смачний та красивий

Торт з Дідом Морозом

Новорічний торт з Дідом Морозом своїми рукамиНаполеон новорічний

Торт Наполеон новорічний - класичний десерт та закусочний варіант

Новорічний торт Ялинка

Новорічний торт Ялинка своїми руками - смачно та просто

Новорічний торт Шишка

Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Новорічний торт Сніжинка

Новорічний торт Сніжинка - красивий, ніжний, пухнастий, сам тане в роті

Торт Новорічний годинник

Торт Новорічний годинник - прості рецепти та ідеї оформлення

Торт Мурашник новорічний

Мурашник новорічний

Який торт спекти на Новий рік 2021

Домашній торт Естерхазі - знаменитий угорський чи то австрійський десерт

Новорічне оформлення тортів на 2021 рік

Новорічне оформлення тортів в домашніх умовах - святково, просто, гарно та смачно