Торт Наполеон з готового тіста з заварним кремом - смачний швидкий десерт

Торт Наполеон з готового тіста з заварним кремом – смачний швидкий десерт для лінивих

Всім відома ситуація, коли часу дуже мало, а хочеться приготувати щось смачне для всієї родини. У мене в запасі є багато швидких і простих рецептів. Одним із них я зараз поділюся. Це неймовірно смачний і швидкий торт Наполеон з готового тіста з готовим (купленим у магазині) заварним кремом в пачці. У нього є своя особлива назва – Наолеон лінивий. Готувати такий десерт в домашніх умовах дуже просто.Готуючи цей швидкий Наполеон з готового листкового тіста (у процесі приготування), покроково зробила фото, які ілюструють та доповнюють рецепт. Головне тепер, завжди мати в запасі упаковочку заварного крему і готове листкове тісто в морозилці. 😉

Отже, нам потрібно:

  • листкове тісто (готове) – 400-450 грам;
  • крем заварний (готовий) – 1 упаковка;
  • какао-порошок – 1 ч. ложка;
  • карамель Морські камінчики – для прикраси.

Як приготувати торт Наполеон з готового листкового тіста

Як спекти коржі

Листи готового листкового тіста вийняти з упаковки, розкласти на рівній поверхні і залишити для розморожування. Коли вони стануть м’якими і готовими до випічки, розкачати кожен в пласт прямокутної форми. Виделкою зробити дірочки, щоб тісто не деформувалось при  випічці.

Торт Наполеон з готового листкового тіста

З пачки готового листкового тіста вийде чотири коржи для торта. Викласти кожен пласт тіста на деко з пергаментом. Випікати в духовці при 180 градусах, близько 15-20 хвилин.

Торт Наполеон з готового листкового тіста

Як готувати заварний крем з пачки

Готовий заварний крем для торта приготувати дуже просто. У мене упаковка звичайного заварного крему, який розводиться водою. Всі пропорції вказані на упаковці.

Торт Наполеон з готового листкового тіста

Коли я розвела крем водою, вийшла ціла миска ароматного і дуже смачного крему.

Торт Наполеон з готового листкового тіста

Оформлення торта Наполеон

Готові коржі для торта викладаємо по одному на блюдо та кожний шар змащуємо заварним кремом.

Торт Наполеон з готового листкового тіста

Листковий торт вийде пишний і високий. Його можна притиснути, але мені подобається його повітряна структура.

Торт Наполеон з готового листкового тіста

Зверху домашній торт Наполеон можна прикрасити як я, карамеллю Морські камінчики різних кольорів, посипати какао-порошком і відправити в холодильник на пару годин.

Торт Наполеон з готового листкового тіста

Я робила торт з вечора, а вранці побачила гарний візерунок на ньому. Мої кольорові камінці зробили різнокольорові візерунки, які ще більше прикрасили домашній швидкий десерт.

Торт Наполеон з готового листкового тіста

Торт Наполеон з готового листкового тіста з заварним кремом з пачки виходить дуже-дуже смачний, ситний, ароматний. А ось часу і сил на його приготування було витрачено зовсім небагато.

А цей авторський відео-рецепт Наполеона під назвою Лінивий. Автор теж пече коржі з готового листкового тіста, а заварний крем готує домашній. В оформленні торта теж є відмінності. Тому, рекомендую і відео до перегляду.

Домашня випічка швидкого приготування за цими рецептами вийде завжди і у всіх, тому, беріть на замітку рецепт. Смачної вам випічки!